8 میلیارد تومان هزینه برای چی؟

بعد از گذشت بیش از 20 سال از تبدیل شدن آران و بیدگل از بخش به شهرستان و نداشتن  یک جاده به بخش مرکزی از مرکز شهرستان در سال جاری جاده ای از شهر نوش آباد به بخش مرکزی که شامل سه روستا و یک شهر می شود با مبلغی بالغ بر 8 میلیارد تومان احداث شد و مردم منطقه را از نگرانی دوری راه درآورد و اینکه برای دسترسی به ادارات شهرستان ابتدا باید بروند کاشان و از کاشان بروند مرکز شهرستان که ناگهان با بسته شدن جاده و مواجه شدن آنهم نه بصورت بسته شدن ورودی و خروجی جاده بلکه بوسیله سنگ چین کردن حدود 4 کیلومتر از جاده.

در این زمینه پاسخ مهندس آراسته رییس اداره مسکن و شهرسازی آران و بیدگل به ما این بود که این جاده آماده بهره برداری می باشد و هیچگونه مشکلی ندارد. پاسخ مهندس فرجی رییس اداره راه و ترابری آماده نبودن جاده است.اما آنها که نمی دانند چکار کنند مردم هستند.راستی پاسخگوی این بلاتکلیفی مردم کیست؟ ایا اگر تعدادی راننده متخلف قوانین رانندگی را اجرا نمی کنند باید جاده ای که بیش از 20 سال مردم منتظر آن بودند بسته شود.یعنی این بهترین راه برای جلوگیری از تصادفات است.اگر قرار بود این جاده بسته باشد پس چرا 8 میلیارد تومان هزینه شد.در این خصوص نظرات مختلفی وجود دارد.

1-بعضی ها می گویند چون اسفند سال اینده انتخابات مجلس شورا را در پیش داریم میخواهند در زمان انتخابات این جاده با حضور مسولین بهره برداری شود.

2- بعضی ها می گویند چون ادامه این راه به شهرستان کاشان وصل میشود منتظرند تا چند کیلومتر باقی مانده که زیرسازی شده است.البته پل های جاده ای آماده نیست هروقت اداره راه اماده شد کل جاده همزمان افتتاح شود.

آنچه مشهود است و مردم هرروز با ان درگیر می باشند اینکه خیلی از رانندگان با فکر اینکه از کنار قسمتی که راه بسته شده از جاده خاکی جهت تردد استفاده می کنند که معمولا در خاک گیرکرده و با کمک مردم و وسایل کمکی نجات می گیرند عکس زیر یک نمونه از آن است البته راننده این تریلی غریب و نااشنا با جاده می باشد. به امید اینکه پاسخی درست دریافت کنیم. از ما نشنیده بگیرید بعضی ها هم می گویند موضوع اختلافات لباس مسولین شهرستان هم در این خصوص نقش دارد.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید