بررسی اختصاص اعتبار برای پیشگیری و درمان بیماری سالک برای دانشگاه علوم پزشکی کاشان

رئیس کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر کاشان گفت: اختصاص اعتباراتی برای پیشگیری و درمان بیماری سالک از استانداری اصفهان به دانشگاه علوم پزشکی کاشان در حال بررسی است.
 
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر کاشان، دکتر علیرضا مفرح، رئیس کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر کاشان در هفتاد و دومین جلسه رسمی این شورا مورخ (24/9/97) گفت: پس از ارسال نامه فرماندار کاشان به پیوست نامه دکتر مروجی معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کاشان برای بحث بیماری سالک، و مباحث آموزشی و اقدامات لازم در این زمینه، دکتر رضایی استاندار اصفهان پنج شنبه گذشته با دعوت از روسای دانشگاه های علوم پزشکی جلسه ای را برگزار نمود.
 
وی با اشاره به حضور دکتر مروجی در ارتباط با بیماری سالک از دانشگاه علوم پزشکی کاشان در این جلسه افزود: این نشست نتایج خوبی داشته و قرار شده است در ارتباط با بحث اعتبارات مربوط به لانه کوبی و سم پاشی و تاحدودی اقدامات مداخله درمان ،بودجه هایی را برای دانشگاه علوم پزشکی کاشان اختصاص دهند که نتایج آن اعلام خواهدشد.
 
به گفته وی، مقرر است مکاتبه ای نیز با فرمانداری آران و بیدگل انجام شود تا نسبت به برگزاری نشستی مشترک بین شورای سلامت دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل در ارتباط با موضوعات فی مابین در ارتباط با موضوعات مبتلابه بهداشتی این دوشهرستان از جمله بحث کشتارگاه و چاله زباله برگزارشود که در حال پیگیری آن هستیم.
 
رئیس شورای اسلامی شهر نیز دریافت نتایج بررسی این مسائل و اقدامات آن را به صورت مکتوب خواستارشد و گفت: پپیگیری این مسائل که با موضوع سلامتی مردم و موضوعات پیشگیرانه هزینه های کلان درمان درگیر است بسیار مهم و ضروری است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید