مرکز آمار و فن آوری اطلاعات دانشگاه موفق به کسب رتبه کشوری شد

سرپرست مرکز آمار و فن آوری اطلاعات دانشگاه علوم پزشکی کاشان، از کسب رتبه کشوری این مرکز خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، مرتضی نادی گفت: این دانشگاه در اولین همایش ملی استفاده از آمار در نظام سلامت، حائز رتبه سوم کشوری در بخش سالنامه آماری در بین 64 دانشگاه علوم پزشکی کشور شد.وی افزود: دانشگاه های علوم پزشکی مشهد رتبه اول و شیراز و قم به صورت مشترک مقام دوم را کسب کردند.لازم به ذکر است سالنامه آماری شامل آمارهای مختلف حوزه سلامت دانشگاه در بخش های دانشجویی فرهنگی، آموزش، پژوهشی، بهداشت، درمان، غذا و دارو و توسعه مدیریت و منابع می باشد.گفتنی است اولین همایش ملی استفاده از آمار در نظام سلامت با حضور دانشگاه های علوم پزشکی کشور در محل همایش های رازی برگزار شد.لازم به ذکر است: در نامه تقدیر نامه دکتر علی اکبر حق دوست معاون برنامه ریزی، راهبردی و هماهنگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آمده است:

یکم آبان، روز ملی آمارو برنامه ریزی، فرصت مغتنمی است تا فعالیت هایمان را جهت استفاده از ابزار آمار برای برنامه ریزی های صحیح، مورد ارزیابی قرار دهیم.بدینوسیله از آن مدیریت به عنوان برگزیده رتبه سوم در بخش سالنامه آماری در اولین همایش استفاده از آمار و اطلاعات در نظام سلامت تقدیر و تشکر به عمل آید. امید که در راستای خدمت به نظام سلامت این مرز و بوم در سایه توکل به خداوند منان، پایدار باشید.

 

دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی کاشان پژوهشگر برتر کشوری شد

معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی کاشان اظهار داشت: دانشجوی این دانشگاه پژوهشگر برتر کشوری شد.به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، دکتر حمیدرضا بنفشه گفت: با اعلام کمیته کشوری تحقیقات دانشجویی، وحیدرضا استادمحمدی دانشجوی دانشگاه رشته پزشکی براساس بند ک تسهیلات پژوهشی به عنوان دانشجوی پژوهشگر برجسته انتخاب شدند.وی، ضمن تبریک کسب این موفقیت به این دانشجو پرتلاش، برای وی و سایر دانشجویان دانشگاه آرزوی موفقیت های روز افزون کرد.لازم به ذکر است بند ک تسهیلات پژوهشی براساس رزومه پژوهش محقق می باشد.

كسب رتبه های كشوری توسط هنرجویان هنرستان های كاشان

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش کاشان

در آخرین مرحله كشوری نوزدهمین دوره جشنواره هنرهای تجسمی كه در استان چهار محال و بختیاری از روز دوشنبه مورخ 97/05/08 لغایت چهارشنبه 97/05/10 برگزار گردید چهار نفر از هنرجویان هنرستانهای كاشان حائز رتبه های زیر گردیدند .

رتبه اول كشور     خانم فاطمه بنایی علی آبادی    از هنرستان هنر شهید آوینی    رشته نقاشی

رتبه دوم كشور   خانم حدیثه دعا خوان      از هنرستان هنر شهید آوینی    رشته نقشه كشی معماری

رتبه دوم كشور      خانم محیا فلاح خلیل آباد       از هنرستان حاج امیر كتابچی    رشته گرافیك

رتبه چهارم كشور  خانم فرزانه باباییان منفرد       از هنرستان هنر شهید آوینی     رشته نقاشی

 

شایان ذكر است نوزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی هنرستان های فنی و حرفه ای در یازده رشته سینما، نمایش، گرافیك  فتو-گرافیك، معماری داخلی، نقشه كشی معماری، طراحی و دوخت، صنایع دستی (گرایش فرش)، نقاشی، پویا نمایی(انیمیشن) و صنایع چوب و مبلمان و در سه مرحله منطقه ای – استانی  و كشوری برگزار گردید. در سال تحصیلی جاری 674  هنرجو  در این جشنواره شركت نمودند. از بین كل آثار ارسال شده،  پس از مرحله اول داوری استانی، 187 اثر به مرحله نهایی استانی راه یافتند. سپس 60 اثر بعنوان برگزیدگان نهایی استانی به مرحله اول داوری كشوری ارسال شدند.پس از داوری مرحله اول كشوری،  23 هنرجو  از استان اصفهان برای شركت در  مرحله نهایی كشوری  انتخاب شدند.از بین 23 هنرجوی راه یافته به مرحله كشوری، استان اصفهان در مجموع  با  كسب 8 رتبه اول كشوری، 4 رتبه دوم كشوری، 6 رتبه سوم كشوری و 5 رتبه چهارم  كشوری، موفق به كسب رتبه اول كشوری گردید. كه از این میان هنرجویان كاشان حایز چهار مقام كشور گردیدند .

دانشگاه علوم پزشکی کاشان در بخش‌های پژوهشی، کتبی، ادبی، هنری و فناوری موفق به کسب رتبه های برتر گردید

در اختتامیه بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه های علوم پزشکی:

دانشگاه علوم پزشکی کاشان در بخش‌های پژوهشی، کتبی، ادبی، هنری و فناوری موفق به کسب رتبه های برتر گردید

در اختتامیه بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه های علوم پزشکی کشور، دانشگاه علوم پزشکی کاشان موفق به کسب رتبه های برتر در بخش‌های پژوهشی، کتبی، ادبی، هنری و فناوری شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه، در دومین روز از اختتامیه بیست و سومین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور رتبه‌بندی بخش‌های پژوهشی، کتبی، ادبی، هنری و فناوری اعلام گردید که بر این اساس این دانشگاه موفق به کسب رتبه های برتر در این بخش‌ها شدند.

اسامی برگزیدگان بخش‌های فناوری، پژوهشی، ادبی، هنری، کتبی (معارف قرآنی) در سه‌ رده اساتید، دانشجویان و کارمندان  به شرح زیر در آیین اختتامیه اعلام شد:

بخش پژوهشی :

مقاله نویسی: مهدی صالحی از دانشگاه علوم پزشکی کاشان رتبه سوم گروه دانشجویان

بخش ادبی:

شعر:

مریم اخوان طاهری از دانشگاه علوم پزشکی کاشان رتبه دوم گروه اساتید

احمد جواد نوآبادی از دانشگاه علوم پزشکی کاشان رتبه سوم گروه دانشجویان

داستان نویسی: سارا چوپان نژاد از دانشگاه علوم پزشکی کاشان شایسته تقدیر گروه دانشجویان

فیلنامه‌نویسی: محمدحمید زارع جوشقانی از دانشگاه علوم پزشکی کاشان شایسته تقدیر گروه کارکنان

نمایشنامه‌نویسی: علی جلیلی تفتی از دانشگاه علوم پزشکی کاشان رتبه دوم گروه دانشجویان

بخش هنری:

طراحی پوستر: محمدجواد معین آبادی از دانشگاه علوم پزشکی کاشان شایسته تقدیر گروه دانشجویان

بخش فناوری:

تولید اپلیکیشن و ربات: عباس عابدی از دانشگاه علوم پزشکی کاشان رتبه سوم گروه کارکنان

بخش کتبی:

آشنایی با مفاهیم صحیفه سجادیه:

اساتید: ‌محمدرضا شریف از دانشگاه علوم پزشکی کاشان رتبه اول

دانشجویان:‌ محبوبه ستاری از دانشگاه علوم پزشکی کاشان رتبه سوم

آشنایی با مفاهیم نهج البلاغه:

اساتید: منصوره یوسفی از دانشگاه علوم پزشکی کاشان رتبه دوم

کارکنان: فاطمه قدرت اللهی از دانشگاه علوم پزشکی کاشان رتبه اول

حفظ موضوعی قرآن کریم:

اساتید:

محمود اطهری زاده از دانشگاه علوم پزشکی کاشان رتبه دوم

علیرضا شاه فضل قمصری از دانشگاه علوم پزشکی کاشان رتبه سوم

رشته احکام:

اساتید: ‌میثم یوسفی از دانشگاه علوم پزشکی کاشان رتبه اول

کارمندان: غلامرضا صباغ پور از دانشگاه علوم پزشکی کاشان رتبه اول

رشته پرسمان قرآنی:

اساتید: سید علیرضا طلایی از دانشگاه علوم پزشکی کاشان رتبه سوم

سبک زندگی اسلامی ایرانی:

دانشجویان: حسین دلیل گو از دانشگاه علوم پزشکی کاشان رتبه اول

آشنایی با سیره معصومین(ع):

دانشجویان: مژگان محمدی فر از دانشگاه علوم پزشکی کاشان رتبه اول

کارکنان: زهره آهنگر از دانشگاه علوم پزشکی کاشان رتبه دوم

 

باز هم رتبه 4 کنکورسراسری از آن کاشانیها شد

به گزارش خبرنگار ما بصیرتی از کاشان- فرنوش  فخار دانش آموز دبیرستان معارف کاشان     رتبه  چهارم کنکور سراسری رشته  انسانی  را از آن خود کرد.این دختر 18 ساله    با  تلاش خود قله کنکور را فتح  کرد .

 فرنوش فخار در گفتگو  اختصاصی با خبرنگار ما از   نظم و انسجامی که در درس خواندن داشته و آن را به جایگاه الان رسانده میگوید.فرنوش تاکید کرد: روزی 6الی 10 ساعت درس خواندن مداوم  و   همچنین داشتن هدف والای تحصیل  که  بزرگترین وظیفه  دانش آموزان  کشور  است  او را مصمم به شکستن سد کنکور کرده است.

چه کسانی رو عامل موفقیت خود میدانید؟

فخار: ابتدا  از مادر م که خانه را  به مکانی  آرام برای  درس خواندن و تمرکز  بیشترم تبدیل کرد و پدرم  که با مهربانی و صبوری  مرا تشویق  به رسیدن به هدفم  می کرد سپس از معلمان و مدیر مدرسه ام و  همچنان از مشاور تحصیلیم  تشکر میکنم.

در مدت درس خواندن ارتباطتونبا شبکه های مجازی چگونه  بود؟

فخار: من به طور کلی خودم را حبس نکرده بودم    روزی دوبار موقع ناهار و یک تایم کوچک به بررسی شبکه های مجازی اختصاص داده بودم تا از دنیای اطرافم   آگاه باشم.

در طول تحصیل و  حتی  برگزاری کنکور   به رتبه چهارمی  فکر میکردید؟

فخار: با توجه به تستهایی که می زدم فکر میکردم  رتبه 15 الی16  بشوم   ولی با توجه به  اینکه کنکور امسال سخت بود تستهای من خوب جواب داد و تک رقمی ش، من تمام تلاشم رو کردم و میدانستم که قدرت اراده قوی است و به هر چه بخواهیم  و تلاش کنیم می رسیم.

  چرا رشته علوم انسانی را  انتخاب کردید؟

فخار: چون به حقوق و وکالت علاقمند بودم.

  چه پیامی برای هم سن وسالهای خود دارید؟

فخار: به آنها میگم از کنکور نترسند و  از هیچ تلاشی دریغ نکنند و روز به روز  برای بهتر شدن تلاش کنند.

انتهای پیام/بصیرتی

کسب رتبه های برتر دانشگاه علوم پزشکی کاشان در بخش آوائی جشنواره

در سومین روز آیین اختتامیه جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت؛

کسب رتبه های برتر دانشگاه علوم پزشکی کاشان در بخش آوائی جشنواره

معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: این دانشگاه در جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت موفق به کسب رتبه های برتر در بخش آوایی شامل رشته های حفظ پنج، ۱۰، ۱۵، ۲۰جزء و کل قرآن کریم، مناجات، آیین سخنوری، اذان، قرائت ترتیل و تحقیق شد.به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه، دکتر حمیدرضا گیلاسی افزود: دکتر مهدی رجبی و حجت الاسلام علیرضا شاه فضل از گروه اساتید به ترتیب رتبه اول و دوم، محمد داود فلاحی میبدی رتبه دوم گروه دانشجویان و فهیمه نمازی رتبه اول گروه کارمندان در رشته حفظ کل قرآن کریم را بدست آوردند.وی تصریح کرد: در حفظ ۲۰ جزء نیز نرگس مبین زاده رتبه سوم گروه کارکنان خواهران و عباسعلی پرزلف قمصری رتبه سوم گروه کارکنان آقایان، فریده اعمی  رتبه دوم گروه دانشجویان خواهران و محمد صفا خلج رتبه دوم گروه دانشجویان آقایان این رشته را کسب کردند.دکتر گیلاسی ادامه داد: منصوره یوسفی توانست رتبه اول از گروه اساتید در حفظ ۱۵ جزء را به دست آورد.وی در ادامه معرفی برگزیدگان، یادآور شد: در حفظ ۱۰ جزء از گروه دانشجویان خواهران، زینب ترکی رتبه سوم مشترک با دانشگاه علوم پزشکی اهواز و در حفظ ۵ جزء محسن قبایی رتبه دوم گروه کارکنان و نعیمه داودی رتبه دوم  گروه دانشجویان خواهران را کسب کردند.

دکتر گیلاسی، اسامی سایر برگزیدگان را به شرح ذیل عنوان کرد:

رشته اذان: احمد رضا لطف آبادی از دانشگاه علوم پزشکی کاشان رتبه اول گروه کارکنان، محمد آقاجانی از دانشگاه علوم پزشکی کاشان شایسته تقدیر گروه اساتید

رشته آیین سخنوری:‌ ابوالفضل حکیم الهی از دانشگاه علوم پزشکی کاشان رتبه سوم گروه دانشجویان

رشته قرائت ترتیل: حمیده کوزه گر از دانشگاه علوم پزشکی کاشان شایسته تقدیر گروه کارمندان خواهران

رشته قرائت تحقیق: محمد جواد برخورداری از دانشگاه علوم پزشکی کاشان رتبه سوم گروه دانشجویان آقایان

لازم به ذکر است: سومین روز آیین اختتامیه جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت عصر روز جمعه ۲۰ مهرماه در تالار جام جم مجتمع فرهنگی، تقریحی و رفاهی زیباکنار آغاز شد.

 

در اولین استارت آپ ویکند سلامت الکترونیک: دو دانشجوی استعداد درخشان دانشگاه علوم پزشکی کاشان موفق به کسب مقام اول شدند

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: در اولین استارت آپ ویکند سلامت الکترونیک (steHealth Startup Weekend1)، دو دانشجوی استعداد درخشان دانشگاه موفق به کسب مقام اول شدند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه، دکتر همایون نادریان، با اشاره به برگزاری این رویداد در تاریخ ۳ تا ۵ مرداد ماه سالجاری افزود: این رویداد مهم نوآورانه و کارآفرینانه با محوریت فناوری اطلاعات در حوزه سلامت در دانشکده مجازی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی تهران به مدت سه روز برگزار شد.

وی، با بیان اینکه در این رویداد به موضوعات حوزه سلامت، راه حل مشکلات آنان از طریق فضای مجازی و فناوری اطلاعات پرداخته شد، تصریح کرد: در روز اول پس از ارائه ایده های استارت آپی، تیم سازی افراد شرکت کننده انجام و در دو روز دوم و سوم کارهای گروهی تیم ها انجام گردید.

معاون آموزشی دانشگاه، با اشاره به شرکت چهار دانشجوی استعداد درخشان: حکیمه زمانی، فاطمه ابراهیم زاده، فاطمه حاجی رضایی و محمد شبانی در دو تیم مختلف در این مسابقات، گفت: در مراسم اختتامیه پس از ارزیابی ایده‌ها توسط داوران، طرح تیم پاپول دانشجویان حکیمه زمانی و فاطمه ابراهیم زاده با موضوع "پیاده روی و متناسب با میزان پیاده روی، کسب درآمد" به عنوان مقام اول این استارت آپ ویکند برگزیده شد.

دکتر نادریان افزود: اعضای تیم برگزیده (شامل 13نفر) علاوه بر دریافت هدیه مالی پنج میلیون تومان، از پشتیبانی دانشکده مجازی علوم پزشکی تهران و خدمات بیمه عمر سامان بهره مند خواهد شد.

شایان ذکر است پس از پایان استارت آپ اعضای تیم برگزیده با پشتیبانی از سوی دانشگاه علوم پزشکی تهران برای تجاری‌سازی مورد حمایت قرار خواهند گرفت تا به نتیجه نهایی برسند.

گفتنی است: استارت آپ یا معادل فارسی آن رویداد شتاب، رویدادی است که به منظور راه اندازی شرکت ها و کمپانی های نوپا برگزار می شود. بنا به تعریف متخصصان استارت آپ یک کمپانی نوپا است که راه‌حلی نوین را برای یک مساله ارائه می‌کند.

استارتاپ ویکند (به انگلیسی(Startup Weekend)  یک رویداد آموزشی-تجربی  (Experiential Education)  در سراسر دنیاست که در ۳ روز متوالی برگزار می‌گردد. در این برنامه شرکت کنندگان پر انگیزه‌ای شامل برنامه نویسان، مدیران تجاری، عاشقان استارتاپ، بازاریاب‌ها و طراحان گرافیک گرد هم می‌آیند تا طی ۵۴ ساعت ایده هایشان را مطرح کنند، گروه تشکیل بدهند و هر گروه ایده‌ای را اجرا کند.

 

کسب رتبه های برتر دانشگاه علوم پزشکی کاشان در بخش آوائی جشنواره

در سومین روز آیین اختتامیه جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت؛

کسب رتبه های برتر دانشگاه علوم پزشکی کاشان در بخش آوائی جشنواره

معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: این دانشگاه در جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت موفق به کسب رتبه های برتر در بخش آوایی شامل رشته های حفظ پنج، ۱۰، ۱۵، ۲۰جزء و کل قرآن کریم، مناجات، آیین سخنوری، اذان، قرائت ترتیل و تحقیق شد.به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه، دکتر حمیدرضا گیلاسی افزود: دکتر مهدی رجبی و حجت الاسلام علیرضا شاه فضل از گروه اساتید به ترتیب رتبه اول و دوم، محمد داود فلاحی میبدی رتبه دوم گروه دانشجویان و فهیمه نمازی رتبه اول گروه کارمندان در رشته حفظ کل قرآن کریم را بدست آوردند.وی تصریح کرد: در حفظ ۲۰ جزء نیز نرگس مبین زاده رتبه سوم گروه کارکنان خواهران و عباسعلی پرزلف قمصری رتبه سوم گروه کارکنان آقایان، فریده اعمی  رتبه دوم گروه دانشجویان خواهران و محمد صفا خلج رتبه دوم گروه دانشجویان آقایان این رشته را کسب کردند.دکتر گیلاسی ادامه داد: منصوره یوسفی توانست رتبه اول از گروه اساتید در حفظ ۱۵ جزء را به دست آورد.وی در ادامه معرفی برگزیدگان، یادآور شد: در حفظ ۱۰ جزء از گروه دانشجویان خواهران، زینب ترکی رتبه سوم مشترک با دانشگاه علوم پزشکی اهواز و در حفظ ۵ جزء محسن قبایی رتبه دوم گروه کارکنان و نعیمه داودی رتبه دوم  گروه دانشجویان خواهران را کسب کردند.

دکتر گیلاسی، اسامی سایر برگزیدگان را به شرح ذیل عنوان کرد:

رشته اذان: احمد رضا لطف آبادی از دانشگاه علوم پزشکی کاشان رتبه اول گروه کارکنان، محمد آقاجانی از دانشگاه علوم پزشکی کاشان شایسته تقدیر گروه اساتید

رشته آیین سخنوری:‌ ابوالفضل حکیم الهی از دانشگاه علوم پزشکی کاشان رتبه سوم گروه دانشجویان

رشته قرائت ترتیل: حمیده کوزه گر از دانشگاه علوم پزشکی کاشان شایسته تقدیر گروه کارمندان خواهران

رشته قرائت تحقیق: محمد جواد برخورداری از دانشگاه علوم پزشکی کاشان رتبه سوم گروه دانشجویان آقایان

لازم به ذکر است: سومین روز آیین اختتامیه جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت عصر روز جمعه ۲۰ مهرماه در تالار جام جم مجتمع فرهنگی، تقریحی و رفاهی زیباکنار آغاز شد.

 

اولین همایش ارتباط دانشگاه و مدرسه برگزار شد

اولین همایش ارتباط دانشگاه و مدرسه به منظور معرفی ظرفیت های آموزشی، پژوهشی و رفاهی دانشگاه علوم پزشکی کاشان  به دانش آموزان مدارس کاشان برای انتخاب رشته بهتر، در سالن آمفی تئاتر دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کاشان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه، سرپرست دانشکده پزشکی دانشگاه در این مراسم ضمن خیر مقدم به مدعوین، تربیت دانشجویان متخصص و حرفه ای را رسالت این دانشکده برشمرد.

دکتر عباس تقوی اردکانی، با اشاره به اینکه در حال حاضر 1171 دانشجو در دانشکده پزشکی مشغول به تحصیل هستند، گفت: از این تعداد 162 نفر در مقطع دستیاری، 30 نفر در مقطع PHD، 106 نفر در مقطع کارشناسی ارشد، 767 نفر در مقطع پزشکی و 106 نفر در مقطع کارشناسی تغذیه هستند.

وی ادامه داد: علاوه بر رشته پزشکی و کارشناسی تغذیه،  4 رشته دکترای تخصصی، 12 رشته دستیاری و 8 رشته کارشناسی ارشد در دانشکده پزشکی دایر است.

دکتر تقوی، سه مجله انگلیسی زبان و یک ماهنامه فارسی زبان و نیز 11مرکز تحقیقاتی را از دستاوردهای دانشگاه در حوزه پژوهشی عنوان کرد.

سرپرست دانشکده پزشکی، کسب رتبه دوم قبولی دانشجویان در مقاطع بالاتر در بین 45 دانشگاه کشور، قبولی بیشتر دستیاران در امتحان پره برد و برد، قبولی بیش از 25 درصد از دانشجویان تغذیه در آزمون کارشناسی ارشد، کسب رتبه اول کشوری تیم کمیته مشورتی استعداد های درخشان در استارت آپ ویکند دانشگاه تهران و ... را از  افتخارات دانشگاه در حیطه مدیریت آموزش  برشمرد.

وی با اشاره به امکانات رفاهی تفریحی دانشگاه از جمله سالن غذا خوری، سالن آزمون دیجیتال، استخر، زمین چمن، باشگاه بدن سازی، پیست اسب سواری؛  کسب عناوین دانشگاه برتر قرانی در بین دانشگاه های علوم پزشکی کشور در 7 سال اخیر و دانشگاه برتر فرهنگی در بین دانشگاه های علوم پزشکی کشور ، انتخاب دانشجوی نمونه کشوری در بین کلیه دانشگاه های کشور (وزارت بهداشت و وزارت عالی علوم) و نیز چهره برتر قرانی نظام سلامت کشور از دانشگاه علوم پزشکی کاشان و .... را از دیگر افتخارات دانشگاه دانست.

سرپرست دانشکده های پرستاری مامایی، پیراپزشکی، بهداشت، دندان پزشکی نیز در ادامه نشست، گزارشی مبوسط در خصوص معرفی دیگر دانشکده های دانشگاه در  زمینه رشته ها و مقاطع تحصیلی، اعضای هیئت علمی، جایگاه کشوری و مزیت ها، آینده شغلی و قبولی در مقاطع بالاتر، دستاورد ها و افتخارات و ...  ارائه نمودند.

حسین بیغم مسئول اداره مشاوره دانشگاه نیز در این مراسم، مطالبی را در خصوص زندگی دوران دانشجویی بیان کرد.

این گزارش حاکیست: در ادامه انجمن سمپاد کاشان با برنامه ای انگیزشی دانش آموزان را در انتخاب هر چه بهتر رشته تحصیلی خود مشاوره دادند.

گفتنی است در پایان دانش آموزان از ظرفیت های آموزشی، پژوهشی دانشکده های دانشگاه علوم پزشکی کاشان بازدید به عمل آورند.

 

پرسنل دانشگاه علوم پزشکی کاشان موفق به کسب رتبه های برتر شدند

در اولین جشنواره قرآنی کارکنان اورژانس کشور:

پرسنل دانشگاه علوم پزشکی کاشان موفق به کسب رتبه های برتر شدند

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کاشان، از کسب پنج مقام برتر كشوري پرسنل اورژانس این دانشگاه در اولین جشنواره قرآنی ویژه کارکنان اورژانس کشور خبر داد.به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه، دکتر محمد حاجی جعفری گفت: پرسنل اورژانس این دانشگاه در بين 150برگزيده كشوري از بين دو هزار نفر شركت كننده از کارکنان اورژانس كشور در رشته هاي مختلف قرآني حائز بیشترین رتبه های برتر در بین دانشگاههای علوم پزشکی کشور شدند.وی افزود: فهیمه نمازی رتبه اول حفظ 5 جزء، فاطمه فکری رتبه دوم قرائت، زهرا غلامی رتبه دوم حفظ نیم جزء، عاطفه حاج رضایی رتبه سوم تفسیر نماز، روح اله متینی رتبه سوم حفظ 3 جزء و فرهاد بابایی کسب رتبه سوم مشترک تفسیر نماز و مفتخر به دریافت سردوشی یاحسین به مناسبت ماه محرم توسط دکتر کولیوندرئيس اورژانس كشور شدند.دکتر حاجی جعفری، هدف اصلي از برگزاري اين مسابقات را گسترش فعاليت هاي فرهنگي سازمان اورژانس كشور و تعميق آموزه هاي آن در رفتار هاي اجتماعي و كاري برشمرد و تصریح کرد: انس گرفتن با كتاب قرآن به عنوان بهترين راهنماي انساني، نقشه راه و دستور زندگي عامل فاصله از آسيب هاي اجتماعي و تقويت باور هاي ديني و منجر به ارائه بيشتر و بهتر خدمات به مردم كشور شود.شايان ذكر است: آيين اختتاميه مسابقات قرآني نيروهاي اورژانس كشور و تقدير از نفرات برتر با حضور دكتر كوليوند سرپرست سازمان اورژانس كشور، دكتر پيمان صابريان رئيس مركز اورژانس تهران، حاج آقا اوحدي رئيس سازمان فرهنگي هنري شهرداري تهران روز 22 شهريور در فرهنگسراي قرآن پايتخت برگزارشد.گفتنی است: اين مسابقات در دو بخش برادران و خواهران در سه رشته قرائت، حفظ و تفسير برگزارشد.

 

چهار دروغ بزرگ اپل

این مطلب تنها برای آزمایش پوسته‌ به نگارش در آمده و هیچ گونه ارزش دیگری ندارد. از آنجا که این مطلب برای آزمایش است پس بهتر است کمی طول و دراز هم باشد تا بتواند حق مطلب را نیز ادا کند خب طول و دراز هم شد. این مطلب تنها برای آزمایش پوسته‌ به نگارش در آمده و هیچ گونه ارزش دیگری ندارد. از آنجا که این مطلب برای آزمایش است پس بهتر است کمی طول و دراز هم باشد تا بتواند حق مطلب را نیز ادا کند خب طول و دراز هم شد.

ادامه مطلب: چهار دروغ بزرگ اپل