باز هم رتبه 4 کنکورسراسری از آن کاشانیها شد

به گزارش خبرنگار ما بصیرتی از کاشان- فرنوش  فخار دانش آموز دبیرستان معارف کاشان     رتبه  چهارم کنکور سراسری رشته  انسانی  را از آن خود کرد.این دختر 18 ساله    با  تلاش خود قله کنکور را فتح  کرد .

 فرنوش فخار در گفتگو  اختصاصی با خبرنگار ما از   نظم و انسجامی که در درس خواندن داشته و آن را به جایگاه الان رسانده میگوید.فرنوش تاکید کرد: روزی 6الی 10 ساعت درس خواندن مداوم  و   همچنین داشتن هدف والای تحصیل  که  بزرگترین وظیفه  دانش آموزان  کشور  است  او را مصمم به شکستن سد کنکور کرده است.

چه کسانی رو عامل موفقیت خود میدانید؟

فخار: ابتدا  از مادر م که خانه را  به مکانی  آرام برای  درس خواندن و تمرکز  بیشترم تبدیل کرد و پدرم  که با مهربانی و صبوری  مرا تشویق  به رسیدن به هدفم  می کرد سپس از معلمان و مدیر مدرسه ام و  همچنان از مشاور تحصیلیم  تشکر میکنم.

در مدت درس خواندن ارتباطتونبا شبکه های مجازی چگونه  بود؟

فخار: من به طور کلی خودم را حبس نکرده بودم    روزی دوبار موقع ناهار و یک تایم کوچک به بررسی شبکه های مجازی اختصاص داده بودم تا از دنیای اطرافم   آگاه باشم.

در طول تحصیل و  حتی  برگزاری کنکور   به رتبه چهارمی  فکر میکردید؟

فخار: با توجه به تستهایی که می زدم فکر میکردم  رتبه 15 الی16  بشوم   ولی با توجه به  اینکه کنکور امسال سخت بود تستهای من خوب جواب داد و تک رقمی ش، من تمام تلاشم رو کردم و میدانستم که قدرت اراده قوی است و به هر چه بخواهیم  و تلاش کنیم می رسیم.

  چرا رشته علوم انسانی را  انتخاب کردید؟

فخار: چون به حقوق و وکالت علاقمند بودم.

  چه پیامی برای هم سن وسالهای خود دارید؟

فخار: به آنها میگم از کنکور نترسند و  از هیچ تلاشی دریغ نکنند و روز به روز  برای بهتر شدن تلاش کنند.

انتهای پیام/بصیرتی

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید