دریادلی که نام دریادار شهیدی را زنده کرد

  روز شنبه ۲۳ آذرماه ۹۸ برای من روزی فراموش نشدنی است. در این روز سعادت حضور در شهر سمنان را داشتم تا پس از مدتها نتیجه تلاشها و زحمات همشهری خوبم، مدیر کاربلد و توانا، شهردار جهادی و مرد عمل به جای حرف، آقای "دکتر سید محمد ناظم رضوی" را ببینم.
رنگ و بوی شهر نسبت به گذشته کاملا تغییر کرده بود. خیابانها و میادین و پیاده روها و گذرها تغییرات عمده ای داشتند. سیما و منظر شهر نسبت به گذشته رنگ و لعاب تازه ای گرفته بود.
اما موضوع اصلی سفر بنده به سمنان در کنار تجدید دیدار با شهردار خستگی ناپذیر این مرکز استان، رونمایی از المان ناوچه پیکان بود.
با دیدن عظمت و زیبایی المان کشتی و شور و شوق مردم و مسؤولان سمنان اشک شوق در چشمان من جمع شد و همه احساسم را دل پنهان نمودم.
بر خودم بالیدم که فرزندی از دیار من افتخارآفرینیهایش تمامی ندارد. برایش فرقی ندارد کاشان یا سمنان. هدفش دلخوشی مردم و خدمت صادقانه است. بدون غرور و تکبر....
استاندار و نماینده و فرماندار و اعضای شورای اسلامی شهر سمنان و مقامات بلندپایه نیروی دریایی ارتش سرافراز ایران اسلامی، خانواده شهید والامقام دریادار همتی(فرمانده ناوچه پیکان در عملیات مروارید) همه و همه شکرگذار وجود شهردار نازنین و تلاشگر سمنان بودند.
شور و شعف و احساس رضایتمندی از عملکرد دوساله شهردار در بین مردم و مسؤولان کاملا مشهود بود.
در یک شب به یادماندنی نتیجه خدمت خالصانه و صادقانه را دیدم.
در پایان باید بگویم همراهی با سردار سازندگی کاشان و شهردار منتخب یونسکو جناب آقای مهندس سیدمهدی ناظم رضوی بر خاطره خوب و خوش این سفر افزود. مرد بزرگی که فرزندی افتخار آفرین را تربیت نموده و پرورش داده است. فرزندی که راه پدر و الگوی سازندگی را در پیش گرفته است.....
باشد که مورد توجه حضرت باریتعالی و مردم و مسؤولان قرار گرفته باشد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید