آزمون جامع استانداردهای مهارتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در کاشان برگزار می شود

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان از برگزاری اولین آزمون جامع استانداردهای مهارتی کار و دانش وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در کاشان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان، میثم نمکی با اعلام این خبر افزود: اولین آزمون جامع استانداردهای مهارتی کار و دانش وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، سال تحصیلی ٩9-٩8 ساعت ١٠ جمعه 27 دی ماه همزمان با سراسر کشور در کاشان برگزار خواهد شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان با بیان اینکه تعداد شرکت کنندگان این آزمون در شهرستان کاشان 407نفر از هنر آموزان مراکز مهارتی شمال استان اصفهان (کاشان، آران وبیدگل و نطنز ) بود خاطرنشان کرد: این آزمون که در دو مرحله نظری و عملی رشته های مهارتی گرافیک رایانه، گرافیک سیاه و سفید رنگی، چاپ دستی ، تصویر برداری و مدیریت وبرنامه ریزی امور خانواده برگزار خواهد شد.

نمکی تصریح کرد: آزمون عملی روز پنج شنبه 26 دی ماه با حضور 367 نفر از شرکت کنندگان این آزمون در دانشگاه  فنی و حرفه ای شهید رجایی کاشان برگزار خواهد شد .

میثم نمکی یادآور شد: طبق تفاهم نامه وزارت آموزش و پرورش و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی سالانه طی دو مرحله کتبی و عملی آزمون جامع استاندارهای مهارتی برگزار می‌شود، پس از کسب نمرات لازم در آزمون گواهینامه مهارت به شرکت کنندگان اعطا می‌شود و این گواهینامه بیانگر صلاحیت مهارتی فرد بر اساس استانداردهای قید شده برای ارائه به آموزش و پرورش جهت دریافت دیپلم است.

 
 
 
 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید