در شهر چه خبر است...

سعید ابریشمی راد، شهردار کاشان در جلسه رسمی شورای شهر

بنده فقط مکلف به رعایت قانون نیستم و قانون فقط برای من نوشته‌نشده است. این مسئله شهر کاشان است حالا هر کس که می‌خواهد شهردار باشد‌. مسئله شهر است و متولی آن‌هم شورای شهر است. هم من و هم شما ایرادات قانونی را می‌دانیم و استعلام از این‌طرف و آن‌طرف و استان چه دردی از ما دوا می‌کند وقتی همه مسائل را می‌دانیم. بقیه بدانند که ما چه‌کار می‌کنیم؟! بقیه بدانند که شهردارتان آدم بدیست؟! می‌خواهید به همه ثابت کنید که شهردارتان خلاف‌کار است؟!»

علیرضا پورعسگری، عضو شورای شهر کاشان

از 720 مورد مصوبات کمیسیون اقتصادی شورا، 105 مورد را رد کرده‌اند که این شامل 13 درصد مصوبات می‌شود. همه مسائل را نمی‌توان به گردن شورا انداخت و بسیاری از اشکالات به خود سیستم شهرداری هم برمی‌گردد و شهرداری می‌تواند راسا خود وارد عمل شود.

علی هاشمی طاهری، عضو شورای شهر کاشان

ما می‌دانیم بعضی موارد غیرقانونی و اشکال قانونی دارد اما بازهم تصویب می‌کنیم و می‌فرستیم و فرمانداری رد می‌کند و شهردار هم می‌گوید شما مقصرید. از این به بعد طبق قانون عمل خواهم کرد. ما حل کرده‌ایم، فرمانداری رد کرده، بعد میگویند کمیسیون اقتصادی بلد نیست، شهردار هم این‌چنین نامه‌ای برای من می‌نویسد. مگر بنده «کم‌عقل» هستم که از این به بعد این‌گونه عمل کنم!!

حجت اله غلامی معاون عمرانی استاندار اصفهان در جمع خبرنگاران

بررسی و تصویب ساخت پارک الهیه در کمیسیون ماده_5 انجام شد.

(این مجوز در حالی روز سه شنبه صادر شد که این پروژه 5 ماه قبل در دهه فجر با حضور مسئولان  شهری بعنوان یکی از طرح های شهرداری کاشان کلنگ زنی شده بود)

محمد دهقان، مسئول امور بازرسی شهرستان کاشان، در دیدار با شهردار

با اشاره به حجم زیاد پرونده‌های قضایی و فرآیند دشوار رسیدگی به آنها بیان کرد: دیگر زیبنده نیست که پرونده‌ دستگاه‌های دولتی نیز به این حجم اضافه شود چراکه انتظار از مسئولان و مدیران بالاتر است.

شهردار کاشان، در دیدار با‌ مسئول بازرسی کاشان

اغلب تخلفات را علاوه بر ناخواسته بودن، از روی ناچاری دانست و گفت: با توجه به برخی تنگناها و شرایط یک مدیر برای دفاع از منافع عمومی باید بین «بد» و «بدتر» یکی را برگزیند.

سیروس افضلی رئیس دادگستری کاشان در دیدار با شهردار

حتی اگر شهرداری در خصوص تضییع حقوق عمومی پی‌گیری انجام ندهد ما خود را در این زمینه موظف و مسئول می‌دانیم البته تحت فشار هستیم اما بدون توجه به حواشی به کار خود می‌پردازیم.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید