مسابقه ملی طراحی پوستر با موضوع خانواده و افزایش جمعیت

 
 
مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان از برگزاری نخستین مسابقه ملی طراحی پوستر با موضوع «خانواده و افزایش جمعیت» توسط فرهنگ‌سرای المهدی(عج) این سازمان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان، محمدحسین واحدیان با اشاره به به ابلاغ سیاست‌های کلی جمعیت توسط رهبر معظم انقلاب( مدظله العالی) در تاریخ 30 اردیبهشت سال 93 گفت: با توجه به اهمیت مقوله جمعیت در اقتدار ملی و پویندگی، بالندگی و جوانی جمعیت کنونی کشور به عنوان یک فرصت و امتیاز، فرهنگ‌سرای المهدی(عج) سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان، به منظور فرهنگسازی برای این موضوع اقدام به برگزاری نخستین مسابقه ملی طراحی پوستر با موضوع «خانواده و افزایش جمعیت» کرده است.
وی، با بیان اینکه یکی از مهمترین اهداف برگزاری این مسابقه در بعد فرهنگ سازی، جبران کاهش نرخ رشد جمعیت و نرخ باروری در سال‌های گذشته است، ابراز داشت: این مسابقه در 15 محور برگزار می‌شود و در پایان به نفرات برگزیده اول تا سوم جوایز نقدی به ترتیب 15 میلیون ریال، 10 میلیون ریال و پنج میلیون ریال به همراه لوح تقدیر به رسم یادبود اهدا می‌شود.
مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان با اشاره به اینکه هنرمندان و طراحان از سراسر ایران می‌توانند در این مسابقه شرکت کنند، تصریح کرد: آخرین مهلت ارسال آثار 20 مهرماه، داروی آثار تا 30 مهرماه و اعلام برندگان نیز پنجم آبانماه سال 1399 همزمان با سالروز امامت حضرت ولی عصر امام مهدی(عج) است.
واحدیان با بیان اینکه طراح و هنرمنده شرکت کننده در این رقابت با حضور در این مسابقه حق هرگونه استفاده چاپی و دیجیتال از اثر ارسالی را با حفظ حقوق معنوی طراح برای سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان قائل می‌شود، خاطرنشان کرد: دبیرخانه مسابقه مجاز است از آثار ارسالی توسط طراحان در فعالیت‌های مختلف نمایشگاهی، تبلیغاتی و انتشار در قالب‌های مختلف استفاده کند.
وی، با اشاره به اینکه محدودیتی در تعداد آثار ارسالی و در تکنیک و ابزار مورد استفاده وجود ندارد، بیان داشت: تمام عناصر بصری باید به صورت اختصاصی برای این منظور طراحی شده و کپی نباشد.
وی با بیان اینکه ارسال آثار فقط باید از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید انجام شود، افزود: متقاضیان شرکت در این مسابقه می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در ساعات اداری با تلفن‌های فرهنگ‎سرای المهدی(عج) به شماره 55510234 و 555102034(کد031) تماس حاصل نمایند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید