مانور عملیاتی اطفای حریق و امدادنجات در وسایل نقلیه

 
 
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت: مانور اطفای حریق و امدادنجات در وسایل نقلیه توسط تیم‌های عملیاتی آتش‌نشانی در بلوار قطب راوندی این شهرستان برگزار شد.
 
محمد مسعود چایچی گفت : این مانور  با اهداف مهمی از جمله بازآموزی دوره های آموزشی عمومی و تخصصی مرتبط، هماهنگی بیشتر بین تیم‌های عملیاتی امدادنجات و اطفای حریق در حوادث خودروهای حمل ونقل عمومی‌، رفع نقاط ضعف احتمالی در منابع و تجهیزات موجود، تقویت مدیریت فرماندهی حوادث و حرایق، تست واکنش اضطراری عملیاتی ، عملکرد و ارزیابی توان جسمانی، عملیاتی و دانش تخصصی پرسنل آتش نشانی در این گونه عملیات‌ها (با توجه به تعداد بالای مسافرین و حادثه دیدگان) برگزار می‌شود.
 
وی افزود:  این مانور با مجموع ۳۲ نفر از پرسنل با محوریت ایستگاه سه و پشتیبانی ایستگاه دو این سازمان با استفاده از دستگاه‌های خودرو عملیاتی و پشتیبان جهت اطفای حریق خودروی مینی بوس و خروج محبوسین فرضی در نظر گرفته جهت این مانور انجام گرفت.
 
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری متذکر شد: اینگونه مانورهای سازمانی با توجه به تقویم برنامه‌ریزی شده سالانه سازمانی هماهنگی‌های لازم توسط مدیران، مسئولین و کارشناسان سازمان، به منظور تمام پرسنل عملیاتی انجام می‌شود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید