همایش مردان بی ادعا

به مناسبت سالگرد دفاع مقدس:

تپه‌های نورالشهدا راوند میزبان مردان بی ادعا می‌شود

 

مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان از برگزاری همایش«مردان بی ادعا» با شعار کشوری ما قوی هستیم با تاکید بر نقش سردار شهید قاسم سلیمانی و جبهه مقاومت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان، محمدحسین واحدیان با اشاره به اهمیت برگزاری برنامه‌های چهلمین سالگرد گرامیداشت دفاع مقدس گفت: به منظور انتقال مفاهیم حوزه دفاع مقدس و بیان ایثارگری‌های نسل اول انقلاب برای نسل جوان که از مجاهدت و رشادت‌های جوانان آن روزها کمتر شنیده‌اند، همایش«مردان بی ادعا» با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی از ساعت ۲۰ روز یکشنبه 30 شهریور ماه در راوند، تپه نورالشهدا، گلزارشهدای گمنام برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه در این مراسم با پیکر شهید مدافع حرم نیز وداع می‌شود، ابراز داشت: سخنران ویژه این مراسم که با حضور آیت‌الله عباسعلی سلیمانی نماینده ولی فقیه و امام جمعه کاشان، بسیجیان و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس برگزار می‌شود، سردار محمدرضا نقدی معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خواهد بود.

مدیرعامل سازمان با بیان اینکه این برنامه طی همکاری مشترک فرهنگ‌سرای المهدی(عج) این سازمان، ناحیه مقاومت بسیج و جامعه رزمندگان عاشق ولایت کاشان برگزار می‌شود، تصریح کرد: شرکت کنندگان در این مراسم از مدیحه سرایی استاد ولی‌الله کلامی زنجانی نیز بهره‌مند خواهند شد.

واحدیان با بیان اینکه زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهیدان و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از جمله اهداف برگزاری این برنامه است، یادآور شد: به منظور بهره‌مندی خانواده‌ها غرفه‌های مختلفی در حاشیه برگزاری این همایش با موضوعات دفاع مقدس برپا می‌شود.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید