انهدام باند سارقان منازل نیمه کاره در کاشان

انهدام باند سارقان منازل نیمه کاره در "کاشان"
 فرمانده انتظامی ، از دستگیری باند سارقان حرفه‌ای منازل نیمه ساز و کشف ۳۸ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.
 به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس کاشان، سرهنگ ستاد "حسین بساطی "  فرمانده انتظامی شهرستان کاشان با اعلام این خبر اظهار داشت : درپی وقوع چندین فقره سرقت از منازل نیمه‌ساز در سطح شهر کاشان، موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار مأموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت. 
این مقام انتظامی افزود: مأموران پلیس آگاهی این شهرستان پس از تجزیه و تحلیل سرقت‌های انجام‌شده و با انجام یک سری اقدامات فنی و تخصصی موفق شدند سارق به نام  " افشین ۳۶ساله " را شناسایی و با هماهنگی دادستان عمومی و انقلاب کاشان و در یک عملیات ضربتی در مخفیگاهش دستگیر کنند.
وی خاطرنشان کرد: متهم در ابتدا منکر هرگونه جرمی بود ولی وقتی با شواهد و مدارک روبه شد به ناچار لب به اعتراف گشود و به انجام سرقت با همدستی ۲ نفر از همدستانش و فروش اموال مسروقه به یک نفر مالخر اعتراف کرد. 
"سرهنگ بساطی" ادامه داد: بلافاصله اکیپ ویژه‌ای از مأموران در این خصوص تشکیل و همدستان متهم را در یک عملیات ضربتی و غافل‌گیرانه شناسایی و دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل کردند.
گفتنی است: طی بازجویی‌های اولیه به عمل آمده ، متهمان تاکنون به ۳۸مورد سرقت منازل نیمه‌ساز در سطح شهر کاشان اعتراف و تحقیقات در این خصوص کماکان ادامه دارد.  فرمانده انتظامی شهرستان کاشان در خاتمه خاطرنشان کرد: مشارکت شهروندان در تامین امنیت، نقش بسزایی در امنیت پایدار خواهد داشت و شهروندان به محض مشاهده و آگاهی از حضور افراد مشکوک در اماکن خصوصی و نیمه کاره، مراتب را سریعاً به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید