رتبه اول استان اصفهان توسط کمیته امداد آران و بیدگل در جذب کمک های مردمی

رتبه اول استان اصفهان توسط کمیته امداد امام (ره) آران و بیدگل در جذب کمکهای مردی
به گزارش روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی (ه) شهرستان آران و بیدگل 
در 6 ماهه اول سال 99 با همکاری مردم نوعدوست و خیرین گرامی کمیته امداد امام (ره) آران و بیدگل رتبه اول جذب مشارکتهای مردمی را درسطح استان اصفهان به خود اختصاص داد.
به گزارش روابط عمومی کمیته امداد امام (ره) آران و بیدگل، حسن اسماعیلی رئیس کمیته امداد امام (ره) آران و بیدگل اظهار کرد: با همراهی خیرین و همشهریان بزرگوار در 6 ماهه اول سال 99 کمیته امداد امام (ره) آران و بیدگل در سرفصل های مختلف به محرومان و نیازمندان کمک شده و در حوزه جذب کمک توانستیم رتبه اول استان را به خود اختصاص دهیم.
رئیس کمیته امدد امام خمینی (ره) آران و بیدگل ادامه داد: در مشارکتهای مردمی و در سرفصل صدقات با جذب بیش از 3/042/000/000 ریال و در حوزه اکرام ایتام و محسنین بالغ بر 6 میلیارد ریال کمک جذب و برای نیازمندان هزینه شده است.
وی افزود: با ایجاد و توسعه مراکز نیکوکاری در سطح شهرستان نسبت به شناسایی محرومین و جذب و دادن کمک به نیازمندان اقدامات خوب و موثری انجام شد و با توجه به شیوع بیماری کرونا و شرایط نامناسب اقتصادی مراکز نیکوکاری تلاش خوبی برای کمک به محرومان داشتند.
رئیس کمیته امداد امام (ره)  آران و بیدگل ادامه داد: مراکز نیکوکاری آران و بیدگل با تلاش شبانه روزی و خدمات خود توانستند با جذب و هزینه مبلغ 64/412/000/000 ریال در بین 310 مرکز نیکوکاری در سطح استان اصفهان  رتبه اول را با جذب درآمد و کمک به محرومیت به خود اختصاص دهند.
وی باتشکر و قدردانی از مردم نوعدوست و خیران عزیز که همیشه در کمک رسانی به محرومان به یاری کمیته امداد می آیند خواستند تا همچون گذشته در مساعدت به خانواده های نیازمند و اقشار آسیب پذیر همراه کمیته امداد باشند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید