رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان به مناسبت هفته کتاب مطرح کرد

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان مطرح کرد:

در تامین کتب کتابخانه‌ها باید نگاه نیاز محور شهروندان مورد توجه قرار گیرد

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان با اشاره به اهمیت ورود تشکل‌های مردمی در حوزه کتاب و کتابخوانی بویژه در فضای مجازی، ارتقاء فرهنگ مطالعه با بهره‌گیری از این فضا را بسیار تاثیر گذار دانست.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان، محمدحسین واحدیان در قالب برنامه«بسته کتاب- هفته کتاب» با حضور در اداره‌ی کتابخانه‌های عمومی کاشان با مسئول آن دیدار و به گفتگو نشست.

وی در این دیدار که به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی و نیز بحث و تبادل نظر پیرامون همکاری متقابل این دو نهاد برگزار شد، با تاکید بر مقوله کتاب و کتابخوانی خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه شاهد نگاه نیاز محور به کتاب از سوی علاقه‌مندان  در جامعه هستیم، تامین کتاب‌های متناسب با نیازهای افراد جامعه ضروری است.

در این دیدار، مسئول اداره‌ی کتابخانه‌های عمومی کاشان با اشاره به ورود خیرین به حوزه کتاب و ضرورت حضور آن‌ها در این مقوله گفت: امید است بستر ورود خیرین به عرصه کتاب فراهم شود تا به دنبال آن شاهد ارتقاء رشد معنوی، فکری و فرهنگی در جامعه باشیم.

زینب‌سادات واسعی ضمن تشکر از رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان به جهت انجام برنامه‌های متنوع، درخواست کرد با اجرای برنامه‌هایی با بهره‌گیری از ظرفیت فرهنگ‌سراها، زمینه ترویج بیش از پیش فرهنگ کتابخوانی را در کاشان فراهم آورد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید