سالگرد شهادت بزرگ مرد ورزش و امنیت فوتبالیست خوب شهرستان شهید محمدرضا جندقیان گرامی باد

سالگرد شهادت بزرگ مرد ورزش و امنیت فوتبالیست خوب شهرستان شهید محمدرضا جندقیان گرامی باد

آران و بیدگل شهرستانی نسبتا کوچک با مردمانی بزرگ که همه جوره در تاریخ ایران و انقلاب اسلامی خوش درخشیده و توانسته است در بسیاری از زمینه ها زبانزد باشد، ورزشکاران بزرگی را در تاریخ خود دیده است.

ورزشکارانی که با روح بزرگ خود توانستند در جبهه جنگ نیز پیروز باشند و با حضور خود رنگ و بوی زیبایی به جبهه ها بدهند، اما قصه فوتبالیست ها در میدان  جنگ و دفاع مقدس چیز دیگری بود، جایی که باید یک جوان دنبال توپ و تخلیه هیجان خود باشد از توپ و دوست خود دل برید و برای ناموس و وطن خود راهی جبهه های جنگ شد و به دوستان خود پیغام داد زمین جبهه بیشتر از زمین فوتبال نیاز به کمک دارد.

در آبان ماه شهدایی داشتیم از ورزش فوتبال، شهیدان:محمد جندقیان از تیم های ۳ ستاره و عقاب بیدگل،  عباس آراندشتی از تیم همای آران، جواد پیرمرد(حق جو) از تیم صنعت نفت آران، عبدالکریم دستفروش از تیم انقلاب آران، سید حسن زهری از تیم رسالت بیدگل، ماشالله طالبی از تیم های رهبر و شاهد بیدگل، رمضانعلی (ماشالله) قندی از تیم انقلاب آران، نورالله مهدیه از تیم های صنعت نفت و شهدای آران.

و البته شهید محمد رضا جندقیان بازیکن دبیرستان نظام وفا و ۳ستاره بیدگل در تاریخ ۱۳۵۹/۸/۲۸ به شهادت رسید که جا دارد از طرف خود و هیات فوتبال آران وبیدگل سلام و درود بفرستیم بر این مردان مرد که برای دفاع از ناموس و اسلام و ایران در میدان جنگ مظلومانه به شهادت رسیدند، هر چند عده ای آن روزها را فراموش کردند و نه تنها یادی نمی کنند بلکه ............. ولی وظیفه ما فوتبالی هاست که یاد دوستان و ورزشکاران بررگ مرد خود را گرامی بداریم، درود و سلام خدا بر شهدا به خصوص شهدای ورزشکار و فوتبالیست.

خبرنگار: کامران شاهزاده

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید