با اجرای طرح امنیت محور انجام شد : دستگیری ۳۱ فروشنده مواد مخدر

فرمانده انتظامی شهرستان کاشان ، در هفتاد و هشتمین مرحله طرح امنیت محله محور از دستگیری ۳۱ نفر از فروشندگان مواد مخدر خبر داد.
 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس کاشان،  سرهنگ ستاد حسین بساطی فرمانده انتظامی  شهرستان کاشان با اعلام این خبر اظهار داشت: 
 
در ادامه سلسله طرح های ارتقاء امنیت اجتماعی در کاشان ، هفتاد و هشتمین مرحله از طرح امنیت محله محور ، بامداد امروز ، طی هماهنگی با دادستان عمومی و انقلاب کاشان ، در محورهای حاشیه نشین حوزه استحفاظی کلانتری۱۲ ولی عصر(عج) کاشان برگزار شد.
 
وی در ادامه تصریح کرد: در این طرح و با تلاش همکاران ، بیش از ۲ کیلو و ۱۰۰ گرم انواع مواد مخدر آماده عرضه شامل : شیشه ، هروئین،  تریاک و حشیش ، ۳۳ قبضه سلاح سرد ، ۴۳ دستگاه ماینر، یک دستگاه خودرو  و ۳ دستگاه موتورسیکلت مسروقه کشف شد . 
 
این مقام انتظامی در پایان با اشاره به دستگیری ۳۱ نفر فروشنده و ۳ نفر سارق خاطرنشان کرد : هدف از اجرای این طرح برخورد با فروشندگان موادمخدر، دستگیری سارقان، جمع آوری معتادان متجاهر، دستگیری محکومان غایب و فراری و متهمان تحت تعقیب است و اجرای طرح های مذکور علاوه بر رضایتمندی و خرسندی مردم باعث کاهش جرایم و ارتقای سطح امنیت در شهرستان شده که این روند همچنان در دستور کار فرماندهی انتظامی شهرستان کاشان خواهد بود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید