فرماندار کاشان: اشتغال زایی و توسعه صادرات دو اصل مهم در تحقق جهش تولید است

 
فرماندار ویژه کاشان گفت: وجود گیاهان دارویی در منطقه کاشان، یک فرصت بزرگ برای رونق اقتصادی شهرستان است.
 
علی اکبر مرتضایی در بازدید از شرکت طبیب دارو بیان داشت: شهرستان کاشان با وجود برند گلاب، عرقیات و گیاهان دارویی که در منطقه تولید و کشت می شود  با سرمایه گذاری و ترسیم مسیر علمی می‌تواند نقش بسزایی در ارز آوری و توسعه صادرات داشته باشد.
 
وی در ادامه افزود: اشتغال زایی و توسعه صادرات دو اصل مهم در جهش تولید و توسعه صنایع است که با رفع موانع و بروکراسی اداری می توان به رفع دغدغه تولیدکنندگان پرداخت. 
 
رییس کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان کاشان تصریح کرد: وجود شرکت های دانش بنیان در سطح شهرستان کاشان یک افتخار بزرگ برای منطقه است که با تولید کالاهای ساخت داخل، کشور را از واردات بسیاری از کالاهای خارجی بی نیاز ساخته است.
 
مرتضایی خاطر نشان کرد: یکی از اهداف و برنامه های فرمانداری تا پایان دولت دوازدهم هموار سازی و جذب حداکثری سرمایه گذاران برای توسعه صنعت در شهرستان کاشان است که امیدواریم با همکاری مطلوب مدیران دستگاه ها و تولیدکنندگان به تحقق شعار سال رسیده و به اشتغال زایی بسیار مطلوب برسیم.
 
گفتنی است فرماندار ویژه شهرستان کاشان با حضور در شرکت طبیب دارو و بازدید از قسمت های آزمایشگاهی از نزدیک با فعالیت این مجموعه آشنا گردید، از جمله فعالیت های این شرکت تولید محصولات دارویی و گیاهی و صادرات محصولات خود به 25 کشور دنیا است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید