امام جمعه کاشان : ارتقای ظرفیت های فرودگاه کاشان برای پاسخگویی به نیاز شهرستان های مجاور و استان قم

 
نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه کاشان، با تأکید بر ارتقای ظرفیت‌ها و عملکرد فرودگاه کاشان، نقش آن را پاسخگویی به نیازهای فرودگاهی و پروازی شهرستان‌های مجاور و حتی استان قم دانست.
آیت‌الله عباسعلی سلیمانی در مراسم رونمایی از سیستم‌های جدید فرودگاه کاشان که در قالب سی و دومین هفته طرح چلچراغ توسعه برگزار شد، مهیا شدن زمینه فعالیت مجدد فرودگاه بعد از وقفه ناشی از شیوع بیماری کرونا و همچنین برخی ملاحظات منطقه را به فال نیک گرفت.
وی تصریح کرد: زیبنده کاشان نبود که با این پتانسیل و ظرفیت، یکی از چهار رکن توسعه منطقه که بهره‌مندی از امکانات فرودگاهی و هواپیمایی است محروم می‌ماند.
نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه کاشان، با یادآوری موقعیت کاشان در قلب منطقه و کشور گفت: فرودگاه کاشان علاوه بر فعالیت ذاتی و نیز عملکرد ارتباطی بین اصفهان و تهران یک پدیده و زیرساخت ضروری به شمار می‌رود.
سلیمانی، با اذعان به اینکه پرواز به چند شهر محدود پاسخگوی منطقه کاشان نیست، عنوان کرد: کارکرد فرودگاه در این منطقه به دلیل وجود شهرستان‌های متعدد پیرامونی و همچنین همجواری با استان پهناور قم که فاقد چنین زیرساختی است، بسیار اهمیت دارد.
وی، دسترسی به خدمات پروازی و فرودگاهی کاشان برای اهالی استان قم حتی در مقایسه با فرودگاه‌هایی مانند مهرآباد را آسان‌تر و با هزینه کمتر محقق شود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید