خیرین نسبت به چالش ها و مشکلات جامعه بی تفاوت نیستند

 
 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: خیرین نسبت به چالش ها و مشکلات جامعه بی تفاوت نیستند.
به گزارش وب دا، دکتر سید علیرضا مروجی در مراسم تقدیر جمعی از خیرین حوزه سلامت شهرستان آران و بیدگل افزود: خیرین کسانی هستند که در کنار زندگی شخصی، دغدغه های زندگی، مشکلات و نیازهای خود، نسبت به چالش ها و مشکلات سایر افراد جامعه حساس بوده و با بخشندگی و سخاوت سعی دارند با روش‌های خیرخواهانه از مشکلات نیازمندان کم کنند، شرایط رفاهی مناسبی را برای آنها در جامعه فراهم آورند تا همه افراد جامعه با برخورداری از برابری اجتماعی و بدون محرومیت زندگی کنند.
وی تصریح کرد: مبارزه با همه گیری ویروس کووید 19 امری ادامه دار است و همیشه در حال مبارزه با عوامل تهدید کننده سلامت هستیم.
دکتر مروجی، با اشاره به اینکه بسیج مردمی در جریان مبارزه با کرونا همراه و همیار حوزه سلامت بوده و هستند، ادامه داد: برای مقابله با همه عوامل تهدید کننده سلامت نیاز به این مشارکت مردم هستیم و خیرین بزرگوار نماینده بسیار ارزشمندی از بسیج مردمی هستند.
رئیس دانشگاه ابراز امیدواری کرد: به برکت یکسال مبارزه با کرونا انواع امکانات با کمک دولت و حمایت خیرین بزرگوار فراهم شد که این امر باعث تقویت زیر ساخت های منطقه در حوزه سلامت گردید.
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه نیز در این جلسه، مقابله با ویروس کرونا را به زمان جنگ تحمیلی تشبیه کرد و گفت: در آن زمان مردم با جان ومال خود از سرزمین خویش دفاع کردند و هم اکنون نیز خیرین منطقه علاوه برجان ومال با آبرو از سرزمین خود دفاع کردند و به یاری حوزه سلامت شتافتند.
دکتر حبیب الله مرادی، همت و غیرت مردم شهرستان های کاشان و آران بیدگل را ستودنی برشمرد و افزود: کارنامه خیرین این منطقه در حوزه سلامت همیشه درخشان  بوده است.
رئیس اداره سازمان های مردم نهاد و خیرین سلامت نیز در این نشست، ضمن تشکر ویژه از خیرین بزرگوار منطقه گفت: این خیرین با مناعت طبع و اعمال خداپسندانه و خیرخواهانه خویش به صورت داوطلبانه و جهادی ، حوزه سلامت را در بحران کرونا یاری کردند.
دکتر فاطمه عطوف، با اشاره به شرایط مناسب مراکز درمانی از لحاظ تجهیزات اظهار امیدواری کرد: در زمینه مددکاری بیماران بی بضاعت که مشکل در ترخیص از بیمارستان های دولتی را دارند از ظرفیت خیرین به شیوه های گوناگون استفاده نماییم.
وی تصریح کرد: مبالغ اهدا شده از سوی خیرین سلامت برای خرید تجهیزات پزشکی پیشرفته مورد نیاز مراکز آموزشی درمانی دانشگاه صرف شده که صورت و موارد مصرف این کمک ها در اداره سازمان های مردم نهاد و خیرین سلامت دانشگاه موجود می باشد.
دکتر اعظم باقری سرپرست شبکه بهداشت و درمان آران و بیدگل نیز به دوران سخت ابتدای بحران کرونا اشاره کرد و گفت: خیرین از ابتدای این بحران پشتوانه و تکیه گاه بزرگی برای حوزه سلامت بودند.
لازم به ذکر است: در این مراسم با اهدای لوح تقدیر و هدایای ویژه از اقدام نیک خیرین در راستای یاری دانشگاه علوم پزشکی کاشان به ویژه از آغاز همه گیری ویروس کووید 19 قدردانی شد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید