معاون سیاسی فرماندار کاشان: توجه به شهدا و خانواده های ایشان وظیفه ای شرعی و قانونی برای همه است

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه شهرستان کاشان؛ جلسه شورای فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان کاشان به ریاست عباسعلی قپانی پور معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری و با حضور تنی چند از مدیران نهادهای عمومی و ادارات ذیربط، در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد. 
عباسعلی قپانی پور معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری در این جلسه ضمن تاکید بر حضور مستمر روسای دستگاه های اجرایی و نهادهای عمومی مربوطه در جلسات شورا و توجه بیش از پیش به مسائل ایثارگران اظهار داشت: توجه به شهدا و خانواده های ایشان برای تک تک مسئولان نباید از سر اجبار صورت گیرد بلکه این امر وظیفه ای شرعی و قانونی برای همه است. 
وی گفت: هر شخصی در هر جایگاه و مقامی، مدیون خون شهدای عزیز بوده و باید در این جایگاه تکلیف و وظیفه خود را نسبت به شهدا و خانواده های ایشان ادا کند.
قپانی پور با اشاره به لزوم تبلیغ و نشر فرهنگ غنی شهدا از طریق بستر فضای مجازی تصریح کرد: جامعه امروز در مرحله‌ای است که بسیار نیازمند آگاهی‌بخشی درخصوص تبلیغ و نشر ارزش های اسلامی و فرهنگ غنی شهداست. 
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری با اشاره به آسیب‌پذیری قشر جوان و نوجوان  و ضرورت عدم غفلت از آن از دستگاه‌های متولی خواست بیش از پیش در این راستا تلاش کنند. 
معاون فرماندار در پایان بر ضرورت نصب المان و تصاویر شهدا بالاخص سرداران شهید کاشانی در مبادی ورودی شهر اشاره و تاکید کرد: دستگاه های متولی در این زمینه با قید ضرورت و فوریت اقدام کنند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید