یک اشاره و دنیا حرف

 
دکتر علیرضا مفرح عضو شورای اسلامی شهر کاشان در جلسه رسمی شورای اسلامی شهر با اشاره به بحث معضلات زیست محیطی منطقه دفن زباله کاشان واقع در جاده ابوزیدآباد اظهار داشت : رسیدگی به این موضوع طی جلسات متعددی که در دوره شوراهای چهارم و پنجم کاشان و ابوزیدآباد مورد بررسی قرار گرفت و تنها خواسته ی مردم منطقه در مقابل مشکلات محل دفن زباله ها و آلودگی های مرتبط با چاله زباله و همچنین وضعیت جاده ابوزیدآباد کاشان که محل تردد روزانه کامیون های حمل زباله و کامیون های حمل گوشت از کشتارگاه کاشان است. 
 
تردد زیاد ماشین ها با  وجود تعداد زیادی مرغداری، دامداری و باغات شهروندان کاشان در بدو ورود جاده ابوزید آباد بعد از ریل راه آهن و وضعیت نابسامان جاده ضرورت احداث باند دوم جاده ابوزید آباد را دوچندان کرده است و متاسفانه خانواده های بسیاری به علت مشکلات این مسیر عزیزانشان را از دست داده اند. 
 
 
 دکتر مفرح با اشاره به اینکه شهردار محترم از منطقه بازدید نموده اند و با توجه به فسخ یکطرفه قرارداد از سوی شرکت بازیافت که قطعا به این مشکل افزوده خواهد شد درخواست ورود به این موضوع را دارم .
 
 وی یادآور شد که در دوره های چهارم و پنجم شورا شهرداران وقت قول مساعد جهت رفع این مشکل را داده اند اما تاکنون هیچ اقدامی صورت نگرفته است .

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید