اخبار فرمانداری کاشان

 بازدید فرماندار ویژه شهرستان کاشان از روستاهای ازناوه و رحق در بخش نیاسر

 

علی اکبر مرتضایی فرماندار ویژه کاشان به همراه حسین عبداله زاده معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و تعدادی از مدیران دستگاه های اجرایی و خدماتی از روستاهای ازناوه و رحق از توابع بخش نیاسر بازدید کردند. این بازدید به منظور بازدید میدانی از روستا و بررسی برخی مشکلات روستاییان انجام و مقرر شد بر اساس اولویت بندی های صورت گرفته مسائل و مشکلات مطرح شده مرتفع گردد.

به مناسبت هفته بسیج؛ قبور مطهر شهدای والامقام کاشان گل افشانی شد

طی آیینی با حضور فرماندار ویژه شهرستان کاشان، شهردار و جمعی ازمسوولین شهرستان، قبور مطهر شهدای والامقام کاشانی و آرامگاه حضرت آیت اله یثربی (ره) امام جمعه فقید کاشان به مناسبت هفته بسیج گل افشانی شد.

سردیس سردار شهید منصور نعمتی رونمایی شد

به مناسبت هفته بسیج، سردیس سردار شهید منصور نعمتی با حضور فرماندار ویژه شهرستان کاشان، بخشدار قمصر، شهردار و اعضای شورای اسلامی این شهر و جمعی از مسوولین در ورودی شهر قمصر رونمایی شد.

شهردار جدید قمصر معارفه شد

طی آیینی با حضور فیروزی پور نماینده مردم نطنز و بخش قمصر در مجلس شورای اسلامی و علی اکبر مرتضایی فرماندار ویژه شهرستان کاشان، مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری اصفهان به همراه بخشدار قمصر و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی، شهردار جدید قمصر معرفی شد. در این مراسم از زحمات حسن پرآبی قمصری تقدیر و مجتبی ولی پناه به عنوان شهردار جدید قمصر رسما معرفی و آغاز بکار نمود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید