تحقق اقناع با گفت و گوی همدلانه و مسئولانه

 
حسین باغشیخی در نشست هم‌اندیشی مدیران شهری با اعضای شورای اسلامی شهر با اشاره به موضوع «اقناع» به عنوان دغدغه مدیریت شهری، ایجاد گفت‌وگوی همدلانه و مسئولانه با شهروندان را گامی مهمی در تحقق آن دانست.
 
وی، به‌کارگیری نگاه شبکه‌ای به جای نگرش خطی را عامل اتخاذ تصمیمات مناسب قلمداد و بیان کرد: برای حل چالش‌های مدیریت شهری نظیر درآمد، مطالبات و...باید متغیرهای مختلف را در نظر گرفت.
 
عضو شورای اسلامی شهر، با قدردانی از اهتمام شهردار کاشان به موضوعاتی نظیر هوشمندسازی، دیپلماسی شهری و... گفت: در این زمینه توجه به پارامترهای مختلف و همچنین استفاده بهنیه از بسترهای نرم‌افزاری آن یک ضرورت است.
 
باغشیخی، با اشاره به اهمیت تبدیل اطلاعات به اطلاعات غیرقابل اغماض، تفاوت مسئله با شبه مسئله را یادآور شد و تصریح کرد: ما بعضی اوقات، انرژی و زمان خود را معطوف به حل شبه مسئله‌ها کرده و از آن خروجی مسئله گرفته‌ایم.
 
وی، با اشاره به موضوع فرآیندمحوری در عرصه مدیریت شهری گفت: در مسیر فرآیندها گم شده‌ایم و آنقدر گام‌ها و فرآیندها زیاد شده که هدف اصلی نادیده گرفته شده و مردم خسته از این فرآیندها شده‌اند.
 
باغشیخی، همچنین با بیان اینکه در دوره‌های اخیر گرفتار ترازی به عنوان عرفی‌ُسازی شده‌ایم خواستار عرضه ترازی به روز و متناسب با وضعیت اکنون جامعه برای اتخاذ تصمیمات کارآمد شد.
 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید