نصب نیوجرسی های بتنی ، روشنایی و روکش آسفالت در آزادراه کاشان عملیاتی شود

 
علی اکبر مرتضایی در جلسه رسیدگی به مسائل و مشکلات آزادراه کاشان اصفهان که با حضور مرتضوی مدیرعامل شرکت سان آرا برگزار شد در ابتدای سخنان خود با اشاره به اهمیت رسیدگی به مسائل و مشکلات آزادراه کاشان اصفهان برای تسهیل در عبور و مرور و جلوگیری از بروز تصادفات و تحمیل خسارات جانی و مالی به مردم، اظهار داشت: عملیات روکش آسفالت و روشنایی این مسیر استراتژیک با اولویت مسیر آزادراه کاشان به سمت نطنز در دستور کار قرار گیرد. 
 
وی ادامه داد: عملیات نصب نیوجرسی های بتنی جدا کننده میانی و همچنین نصب علائم با اولویت مسیر منتهی تا عوارضی کاشان در کلیه نقاط حادثه خیز در اولویت عملیاتی گردد تا در حین تصادفات از ورود وسایل نقلیه به لاین مقابل جلوگیری شود.
 
فرماندار کاشان در ادامه افزود: ایمن سازی کلیه نقاط نا ایمن و حادثه خیز از وظایف مدیریت آزادراه است و موارد کارشناسی مدنظر پلیس راه کاشان اصفهان در این محورها باید مرتفع و ایمن سازی شود تا بیش از این شاهد تصادفات و حوادث ناگوار نباشیم. 
 
مرتضایی تصریح کرد: با توجه به برودت هوا و عدم امکان اجرای روکش آسفالت واز سوی دیگر نظر به خرابی آسفالت محور آزادراه حدفاصل محورنطنز تا‌ کاشان، ترمیم آسفالت این محور تا انجام روکش آسفالت استاندارد سریعاً اجرایی و ترمیم شود.
 
فرماندار ویژه و رییس شورای هماهنگی ترافیک شهرستان کاشان بیان داشت: از جمله محدوده هایی که تصادفاتی رخ می دهد در محل عوارضی است که یکی از دلایل آن عدم روشنایی کافی است که ضرورت دارد اقدامات لازم برای تامین روشنایی این محل طبق نظر پلیس راه صورت پذیرد.
 
جلسه رسیدگی به مسائل و مشکلات آزادراه کاشان اصفهان به ریاست علی اکبر مرتضایی فرماندار ویژه شهرستان کاشان و باحضور معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری، فرمانده پلیس راه کاشان اصفهان، مدیرعامل شرکت سان آرا، در محل دفتر فرماندار برگزار شد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید