باند ۶ نفره سارقین اماکن خصوصی در کاشان متلاشی شد

 فرمانده انتظامی شهرستان کاشان گفت : ۶ نفر از اعضای باند سارقان اماکن خصوصی و منازل نیمه ساز دستگیر شدند و به ۶۳ فقره سرقت اعتراف کردند . 
 
 
سرهنگ ستاد حسین بساطی در تشریح این خبر اظهار داشت :  در پی سرقت های متعدد از اماکن خصوصی و منازل نیمه ساز در سطح شهرستان کاشان موضوع به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت . 
 
 وی افزود ماموران پلیس آگاهی این شهرستان با انجام یکسری اقدامات فنی و پلیسی و با بررسی محل سرقت ها و همچنین بازبینی دوربین های مداربسته شخصی به نام حمید ، ۴۸ ساله متهم به سرقت را شناسایی و با هماهنگی مرجع قضایی در منزلش دستگیر کردند 
 
 این مقام انتظامی با بیان اینکه در بازرسی از مخفیگاه متهم مقادیری از اموال مسروقه از قبیل شیرآلات گاز ، سنگ‌فرز ، هواکش ، دیگ گلاب گیری ، سماور ، ماکروفر ، سیم‌کابل ، پمپ آب ، آچارآلات ، دستگاه جوش  ،کمپرسور ، دلر ، لب تاپ و گوشی موبایل کشف شد ، عنوان داشت : متهم در بازجویی پلیس و انجام سرقت با همدستی ۵ نفر دیگر و فروش اموال مسروقه یک نفر مالخر اعتراف کرد . 
 
سرهنگ بساطی خاطرنشان کرد : در یک عملیات منسجم سایر همدستان متهم شناسایی و در یک عملیات ضربتی داخل مخفیگاه شان دستگیر و در بازجویی‌های فنی به ۶۳ فقره سرقت اماکن خصوصی و منازل نیمه ساز درسطح شهرستان کاشان اعتراف کردند  . 
 
فرمانده انتظامی شهرستان کاشان در پایان با اشاره به معرفی متهمان به مراجع قضایی از شهروندان درخواست کرد : با استفاده از تجهیزات ضد سرقت و بکارگیری نگهبان برای اماکن خصوصی تلاش سارقان را برای سرقت اموال خود ناکام کنند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید