همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی

 
همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی به مناسبت هفته وحدت و دیابت با مشارکت مجتمع فولاد کویر آران و بیدگل با حضور پرشور مردم شهرستان آران و بیدگل برگزار شد
 
????????به گزارش ای بی نیوز، نماینده کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی در این همایش با بیان اینکه صنایع پایین دستی فولاد در این شهرستان راه اندازی می شود گفت : در حال برنامه ریزی هستیم تا بتوانیم با مشارکت بخش خصوصی صنایع وابسته به فولاد که بیش از ۵۰۰ صنعت را شامل می شود در شهرستان آران و بیدگل راه اندازی کنیم.
???? دکتر سیدجواد ساداتی نژاد افزود: تک محصولی بودن در این شهرستان یک تهدید به شمار می رود که می تواند جامعه ۲۰ هزار نفری شاغل در صنعت فرش را تهدید کند و سونامی بیکاری ایجاد کند.
???? وی ادامه داد: مجتمع فولاد کویر با سیاست های جدید خود مبنی بر تولید فولاد آلیاژی می تواند به توسعه صنایع پایین دستی با ارزش افزوده بالا در شمال استان اصفهان کمک شایانی داشته باشد که در این زمینه اقدامات خوبی هم شروع شده است.
???? وی ضمن تقدیر از مشارکت های مجتمع فولاد کویر در امور ورزش شهرستان آران و بیدگل گفت: خانواده محترم خوروش در استان اصفهان همواره پیشتاز در امور خیر بودند که امیدواریم این حمایت ها همچنان از بخش های مختلف شهرستان خصوصأ بهداشت و درمان و ورزش ادامه داشته باشد.
???? دکتر ساداتی نژاد تصریح کرد: کویر آران و بیدگل یک فرصت بی نظیر است که علاوه بر توسعه گردشگری، زمینه خوبی جهت پرورش و تولید آرتیمیا و ماهی تیلاپیلا دارد که در این زمینه هم برنامه ریزی ها در جریان است.
???? وی بیان کرد: شهرستان آران و بیدگل پیشرو در بخش صنعت کشور است بطوریکه با تولید سالانه بیش از ۴۰ میلیون متر مربع فرش ماشینی ، رتبه دوم جهان را داراست که بعنوان قطب تولید فرش ماشینی در جهان مطرح است.
✅ سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان آران و بیدگل هم در ادامه این همایش اظهار داشت: بر اساس آخرین آمار حدود 11 درصد از جمعیت بالای 25 سال  این شهرستان به بیماری دیابت مبتلا هستند که بر اساس آمار های ارائه شده تا کنون حدود 4100 بیمار دیابتی به مراکز خدمات جامع سلامت برای دریافت خدمات مراجعه کردند.
???? دکتر اعظم باقری با اشاره به اینکه آمار مبتلایان به دیابت در آران و بیدگل نگران کننده است افزود: تغییر سبک زندگی، استرس، کم تحرکی و استفاده بیش از حد از مواد شیرینی در سبد غذایی خانواده از علل اصلی ابتلا به این بیماری خاموش در آران و بیدگل است.
همایش پیاده روی خانوادگی آران و بیدگل بمناسبت هفته وحدت و دیابت روز جمعه به همت مجتمع فولاد کویر و با مشارکت شبکه بهداشت آران و بیدگل برگزار شد.
 
 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید