????انتقادات امام جمعه برزک از مسوولین / چرا بحران جاده برزک را باور ندارید

 
????????حجت الاسلام "محمدحسن حلاجی مفرد" امام جمعه برزک در سخنرانی خود در مراسم ختم مرحوم سید محمد طاهری و فرزند خردسالش  در مسجد صاحب الزمان (عج) این شهر که از جان باختگان  حادثه رانندگی جاده برزک در روز جمعه بودند به نکاتی اشاره کروند که بخشی آن بدین شرح است????
 
 
????????سوال اول اینکه اگر این جاده عریض و دو بانده بود  3 نفر در یک حادثه کشته می شدند؟متاسفانه وقتی این حادثه اتفاق می افتد فقط بلدند توجیه کنند. 
 
♦️♦️سوال دوم اینکه آیا حق این مردم یک جاده استاندارد هست یا نه؟ اگر حقشان نیست بگوید، آیا چهل سال، حالا چهل سال نه  15 یا 20 سال برای استاندارد کردن این جاده کافی نیست؟در این 15 سال جاده ای به صورت طرح ملی  کاشان – برزک –ورکان – موته – گلپایگان تعریف شد.
 
???????? آقایان مسئول آرشیو را بیرون بیاورید. #طرح_ملی بود، بیشترین پول و هزینه ی آن کجا خرج شد؟ البته ما خوشحالیم که مشکل موته و گلپایگان حل شد . اما با عدالت می خواهید چکار کنید؟ آقایانی که امضا می کنند ، آقایانی که در اتاق دربسته امضا می کنند.
 
♦️♦️مشکل اصلی برادران و خواهران می دانید چیست ؟ مشکل این است که مجموعه دست اندرکاران این داستان  باور ندارند در این جاده یک نوع #بحران وجود دارد. فقط می گویند مقصر در رانندگی  و عوامل دیگر است. پس سهم جاده چی؟ چرا باور ندارید که اینجا بحران است؟
 
 
???????? وزیر راه  می آید اینجا 24 ساعت قبل از آمدن وزیر بیش از 20 ماشین آلات را به جاده برزک  می آورند. الان نگاه کنید چند ماشین کار می کند؟  من امروز یکیش را دیدم  تا  وزیر رفت این ماشین آلات  هم رفت. این توهین به شعور مردم نیست. به خدا خجالت دارد.
 
 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید