مراجعه بیش از 3500 نفر به پایگاه های کنترل فشار خون بیمارستان بهشتی

سرپرست مجتمع بیمارستانی شهید بهشتی کاشان گفت: از ابتدای آغاز این طرح تاکنون بیش از 3500 نفر به پایگاه های کنترل فشار خون در این مجتمع مراجعه کرده اند.

 به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه، دکتر محمدرضا شریف، ضمن ابراز رضایت از روند اجرای طرح بسیج ملی کنترل فشار خون در این بیمارستان، افزود: کلاس های توجیهی آموزشی، فیلم های آموزشی و پروتکل نحوه گرفتن فشار خون صحیح؛ جهت ایجاد هماهنگی در اختیار کلیه پرستاران شرکت کننده در طرح قرار داده می شود.

وی، با تاکید بر استفاده از تمام ظرفیت های بیمارستان برای اجرای صحیح این طرح، از عوامل اجرایی خواست تا به نحو مطلوبی در این زمینه به مردم جهت حضور حداکثری در این طرح اطلاع رسانی شود.

دکتر شریف، بهترین راه پیشگیری از این بیماری را اصلاح سبک زندگی دانست و گفت: اصلاح سبک زندگی به معنی داشتن فعالیت ورزشی منظم، تغذیه مناسب به ویژه محدود کردن مصرف نمک، چربی‌های ترانس و کنار گذاشتن مصرف فست‌فودها، تنقلات، ترک سیگار و الکل است.

 

راه اندازی بخش V.I.P در بیمارستان نقوی

رئیس بیمارستان نقوی کاشان گفت: 10 درصد از تخت های بستری این بیمارستان به راه اندازی بخش V.I.Pتخصیص یافت.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه، دکتر ابوالفضل شجاعی افزود: بر اساس مجوز صادره از وزارت بهداشت، تعداد 4 تخت ( 2 تخت در بخش مردان و 2 تخت در بخش زنان)  به صورت  V.I.Pدر این بیمارستان راه اندازی شده که آماده همکاری با شرکت های بیمه تکمیلی جهت بستری بیماران متقاضی می باشد.

وی تصریح کرد: خدمات ارائه شده برای بیمارانی که دارای بیمه تکمیلی هستند شامل خدمات هتلینگ، خدمات پزشکی دارای ارزش نسبی و ویزیت پزشکان ، پاراکلینیک تا سقف تعرفه مصوب بخش خصوصی می باشد.

دکتر شجاعی اضافه کرد: همچنین بیمارانی که دارای بیمه تکمیلی نیستند در صورت تمایل می توانند از خدمات بخش V.I.P با پرداخت هزینه درمانی خود طبق تعرفه مصوب بخش خصوصی استفاده نمایند.

شایان ذکر است بیمارستان نقوی کاشان، دارای 95 تخت بستری می باشد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید