وبسایت خبری سلام کاشان
خرید لوازم بهداشتی ساختمان

بیش از 17 هزار واحد صنفی در شهرستان کاشان فعالیت دارند

بیش از 17 هزار واحد صنفی در شهرستان کاشان فعالیت دارند

سرپرست فرمانداری ویژه کاشان:

اصناف در دوره های مختلف همواره کمک حال دولت و مردم هستند 

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ محّمدشریف زارعی با تبریک فرارسیدن اول تیرماه، روز اصناف گفت: در شهرستان کاشان 17 هزار واحد صنفی فعالیت دارد که در واقع یک سوم از اقتصاد و اشتغال کاشان را در بر گرفته اند که نشان از پویایی صنوف این شهرستان دارد.

وی در ادامه تصریح کرد: اصناف در دوره های مختلف همواره کمک حال دولت و مردم هستند حتی در شرایط دوران سخت همه گیری ویروس کرونا متحمل زیان های بسیاری شدند ولی با وجود مشکلات فراوان چرخه اقتصادی شهرستان را حفظ نموده اند.

سرپرست فرمانداری ویژه کاشان بیان داشت: با وجود تمام خدماتی که اصناف به مردم ارائه می‌دهند انتظار می رود در شرایطی که شهروندان در تنگناهای اقتصادی قرار دارند با تنگ‌نمودن عرصه برای دلالان و سودجویان از افزایش بدون ضابطه قیمت ها جلوگیری نموده و دولت را در خدمت رسانی مطلوب به اقشار مختلف جامعه به ویژه محرومان یاری نمایند.

زارعی در خصوص اصناف کاشان اظهار داشت: در شهرستان کاشان 17 هزار واحد صنفی، 47 اتحادیه و 500 نوع رسته صنفی وجود دارد، که اصناف در کنار صنایع بزرگ کاشان در رونق اقتصادی کشور به ویژه شهرستان نقش بسزایی دارند.

برگشت به بالا