وبسایت خبری سلام کاشان
خرید لوازم بهداشتی ساختمان

تساوی پیشکسوتان فوتبال ایران برابر تیم پیشکسوتان اروپایی نشین ترکیه

تساوی پیشکسوتان فوتبال ایران برابر تیم پیشکسوتان اروپایی نشین ترکیه

تساوی پیشکسوتان فوتبال ایران برابر تیم پیشکسوتان اروپایی نشین ترکیه با حضور دکترحمیدرضا رنجبر کاشانی 

از سری رقابتهای دوستانه و آماده سازی فوتبال پیشکسوتان آسیا، شامگاه شنبه تیم پیشکسوتان فوتبال ایران در تور آماده سازی خود در استانبول ترکیه در حالی که نیمه اول ۳ بر صفر برنده بود با تعویض بازیکنان اصلی در پایان مقابل تیم قدر و خوب اروپایی نشین ترکیه با نتیجه ۳ بر ۳ به تساوی رسید.

در این بازی حمیدرضا رنجبر کاشانی کاپیتان تیم پیشکسوتان فوتبال ایران را بر عهده داشت و بازی خوبی از خود به نمایش گذاشت تا نماینده شایسته فوتبال کاشان و استان اصفهان در منتخب پیشکسوتان ایران لقب بگیرد.

تیم پیشکسوتان ایران در این تور آماده سازی با بازیکنان قدیمی تیم ملی از جمله علی موسوی، مجید نامجو مطلق، علیرضا اکبرپور، مهدی صالح پور، مجتبی شیری، حسین آشنا ، محمد منصوری، مجتبی شیری، میثم گرایلی، مسعود بایرامی، غفارپور، ترشیز ، مرتضی اسدی ، مصطفی کرامتی،حسین احمدیان ، ادهمی، عارف محمدوند، محسن آقاجانی، ذلقی، خوروج، محمد سرلک شرکت دارد.

سرمربی این تیم آقای ارشدی، مربی ها : مهدی نوری، رضازاده و کاپیتان تیم بازیکن شایسته و بزرگ فوتبال کاشان حمیدرضا رنجبر کاشانی می باشد و این تیم برای مسابقات برون مرزی در آبان ماه سال جاری اردوی ۱۰ روزه در استانبول ترکیه برپا کرده است.

در این تور بازی دوستانه با ستارگان پیشکسوتان ترکیه روز ۱ شنبه از ساعت ۸ شب برای آماده سازی بیشتر در راه مسابقات جهانی پیشکسوتان در بانکوک تایلند در آبان سال جاری برگزار می شود ، این بازی ها از شبکه های ورزش ترکیه، یوتیوپ برای علاقمندان به صورت زنده قابل مشاهده است.

خبرنگار: کامران شاهزاده

برگشت به بالا