وبسایت خبری سلام کاشان
خرید لوازم بهداشتی ساختمان

خبرنگاران با تولید محتوا کمک حال نظام سلامت باشند

خبرنگاران با تولید محتوا کمک حال نظام سلامت باشند

میثم نمکی در آیین هم‌اندیشی یک مؤسسه خیریه حامی بیماران مبتلا به سرطان در کاشان، از خبرنگاران و اصحاب رسانه خواست که با تولید محتوای متنی و چند رسانه‌ای نسبت به جذب هدیه‌ها و نذرهای مردم به خیریه‌ها به ویژه برای کمک به بیماران سرطانی اقدام کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان؛ میثم نمکی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در آیین هم‌اندیشی یک مؤسسه خیریه حامی بیماران مبتلا به سرطان در کاشان با تأکید بر این که خبرنگاران همواره در تنویر افکار عمومی نقش بسزایی دارند، گفت: اصحاب رسانه با افکارسنجی و تولید محتوا کمک حال تصمیم‌گیران و تصمیم‌سازان نظام سلامت باشند.

وی، اختصاص بخشی از برنامه‌های رادیو کاشان به معرفی ‌مؤسسه‌های خیریه برای ارتقای سلامت و همچنین معرفی افراد نیکوکار و خیران سلامت این شهرستان را خواستار شد.

نمکی، خاطر نشان کرد: مؤسسه امدادگران عاشورا با نام رومیکا که برگرفته از عبارت «رویش امید کاشان» است، در کاهش بیماران سرطانی این شهرستان تلاش مجدانه‌ای داشته است.

وی، اظهار داشت: از خبرنگاران و اصحاب رسانه کاشان انتظار می‌رود با تهیه گزارش، اخبار و محتواهای مرتبط با بیماری های مختلف به خصوص انواع سرطان، اطلاع‌رسانی درست و به موقع به آحاد مردم انجام دهند.

نمکی در بخش پایانی سخنان خود، غربالگری و پیشگیری از بیماری سرطان را از جمله مؤلفه‌های مهم در کاهش آسیب‌های جدی این بیماری دانست و تصریح کرد: خبرنگاران با آگاه‌سازی به موقع و ارائه آموزش‌های علمی البته با بهره‌گیری از نظر کارشناسان و متخصصان این حوزه می‌توانند در کاهش بیماری‌های سرطانی تأثیرگذار باشند.

برگشت به بالا