وبسایت خبری سلام کاشان
خرید لوازم بهداشتی ساختمان

افزایش شور و نشاط اجتماعی در کاشان

افزایش شور و نشاط اجتماعی در کاشان

محمدشریف زارعی در چهارمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان که با موضوع آسیب های اجتماعی برگزار شد، گفت: جوانان مهمترین قشر جامعه ما هستند که برنامه ریزی برای آینده آنها باید با حضور نخبگان و فرهیختگان در حوزه های مختلف باشد.

وی در ادامه بیان داشت: ما در حوزه جوانان بسیار عقب هستیم چراکه در سال های اخیر برنامه کلان و موثری برای آنها تعریف نشده و هدف گذاری بزرگی نیز از سوی متولیان مهم فرهنگی در سطح استان و کشور صورت نگرفته است.

فرماندار ویژه و رئیس ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان کاشان در ادامه تصریح کرد: برای ایجاد روحیه و امید در بین مردم لازم است شور و نشاط اجتماعی در سطح شهرستان افزایش پیدا کند.

زارعی اضافه کرد: برگزاری رویدادهای موسیقی، جشنواره های گل و گلاب در بخش های قمصر، نیاسر و برزک از جمله برنامه هایی بود که در راستای ایجاد نشاط در جامعه به خوبی اجرایی شد که ضرورت دارد ضمن افزایش اقدامات، برنامه های متنوع فرهنگی و اجتماعی در نقاط مختلف شهرستان اجرایی شود.

فرماندار ویژه کاشان با اشاره به اهمیت اوقات فراغت در بین جوانان خاطر نشان کرد: جوانان ما امروز به سرگرمی، ورزش، تفریح سالم، فعالیت های فرهنگی و ... نیاز دارند که این مهم یا وجود ندارد و یا با کمبود مواجه است.

زارعی در پایان تاکید کرد: مسئولین شهرستان باید در بین دانش آموزان و جوانان حضور یافته و با برقراری ارتباط دو سویه به دریافت نقطه نظرات و دیدگاه های آن بپردازند.

گفتنی است موضوعاتی از قبیل نیازهای جوانان، راهکار های امید آفرینی، ایجاد شور و نشاط در بین جوانان و نوجوانان، برگزاری دوره های آموزشی در خصوص آسیب های اجتماعی در بین خانواده‌ها، برقراری ارتباط و گفت و شنود میان روسای ادارات و جوانان از جمله مواردی بود که در چهارمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان  شهرستان کاشان در روز یکشنبه 22 آبان ماه 1401 به آن پرداخته شد.

برگشت به بالا