طرح جامه خودکفایی

ویژ بانوان هنرمند کاشانی؛ طرح " جامه خودکفایی" در کاشان برگزار می شود

مسئول امور بانوان و خانواده فرمانداری کاشان از اجرای طرح "جامه خودکفایی" با رویکرد اشتغال هنرمندانه برای بانوان این شهرستان خبر داد.

نرجس قربانیان در نشست تکنیک های نوین تولید پوشاک و راههای بازاریابی، انسجام بخشی حوزه پوشاک بانوان شهرستان و بهره گیری از توانمندی های بالقوه و بالفعل بانوان خیاط را از جمله اهداف این طرح برشمرد.

وی، ایجاد فرصت شغلی برای بانوان و تشویق زنان جویای کار به فعالیت در عرصه هنرهای کاربردی را از دیگر اهداف این طرح ذکر کرد.

مسئول امور بانوان و خانواده فرمانداری کاشان فعالیت بیش از ۱۵۰ بانوی خیاط توانمند و خلاق در کاشان را از جمله ظرفیت های حوزه زنان شهرستان دانست و خاطرنشان کرد: در حال حاضر بانوان خیاط کاشان به صورت پراکنده در کارگاه های شخصی خود بخشی از تولید پوشاک را با تحمل دغدغه های مالی و استرس های ناشی از آن را برعهده دارند که با ایجاد انسجام و مشارکت گروهی آنها می تواند تحول قابل ملاحظه ای در این عرصه  ایجاد شود.

قربانیان با اشاره به اینکه این طرح در قالب ۵ کمیته با عضویت بانوان خیاط اجرا می شود، یاداور شد: این طرح با بهره گیری از نظرات و تجارب آنان و توسط خودشان قابلیت اجرایی دارد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید