انهدام باند سارقان حرفه ای موبایل قاپ کم تر از ۲۴ ساعت در کاشان

انهدام باند سارقان حرفه ای موبایل قاپ کم تر از ۲۴ ساعت در کاشان

فرمانده انتظامی کاشان از شناسایی و انهدام باند سارقان حرفه ای موبایل قاپ کمتر از ۲۴ ساعت در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس کاشان، سرهنگ ستاد حسین بساطی فرمانده انتظامی کاشان با اعلام این خبر اظهار داشت : در پی وقوع چندین مورد قاپ زنی گوشی موبایل از خانم ها در سطح شهر کاشان، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی این شهرستان با انجام یک سری اقدامات فنی و پلیسی موفق شدند کمتر از ۲۴ ساعت یکی از اعضای اصلی باند سارقان را شناسایی و طی هماهنگی با دادستان عمومی و انقلاب کاشان ودر یک عملیات ضربتی داخل مخفیگاهش دستگیر کنند .

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد:  متهم در ابتدا سرقت های صورت گرفته را انکار که پس از بازجویی های تخصصی و فنی پلیس، مشاهده شواهد و مدارک به انجام سرقت با همدستی ۲ نفر از همدستانش اعتراف کرد .

سرهنگ بساطی ادامه داد : بلافاصه اکیپی ویژه از ماموران در این خصوص تشکیل و همدستان متهم را در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه شناسایی و دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل کردند.

فرمانده انتظامی کاشان در پایان با بیان اینکه تعامل بین مردم و پلیس موجب به وجود آمدن امنیت پایدار خواهد شد، از شهروندان خواست هرگونه موارد مشکوک را در رابطه با اقدامات افراد شرور و خلافکار بلافاصه از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع داده تا نسبت به شناسایی و دستگیری آنان در اسرع وقت اقدام شود .

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید