ستاد هماهنگی مناسب سازی محیط برای جامعه معلولین تشکیل می شود

ستاد هماهنگی مناسب سازی محیط برای جامعه معلولین تشکیل می شود

مناسب سازی اماکن برای گردشگری معلولین و سالمندان

فرماندار ویژه شهرستان کاشان با اشاره به مصوبه اخیر هیئت محترم وزیران در راستای حمایت از جامعه معلولین گفت: بر اساس این مصوبه، ستاد " هماهنگی مناسب سازی محیط برای جامعه معلولین" در شهرستان کاشان تشکیل می شود.

علی اکبر مرتضایی با تاکید بر حفظ شان ومنزلت جامعه معلولین این شهرستان گفت: آن دسته از دستگاه های اجرایی که شاخص های مناسب سازی ورودی و محیط داخلی ساختمان اداری خود را بطور کامل رعایت نکرده اند، به جدیت پیگیری کنند تا شاخص های ذیربط در محیط های اداری تحت پوشش آنها بطور کامل محقق شود.

وی به جایگاه ویژه گردشگری معلولین و سالمندان در دنیا اشاره کرد و اظهار داشت: با توجه به قرارگرفتن نام کاشان در فهرست شهرهای هدف گردشگری در کشور، موضوع گردشگری معلولین و سالمندان در سطح این شهرستان، اهمیتی دوچندان دارد.

فرماندار کاشان تصریح کرد: مناسب سازی اماکن و فضاهای تاریخی و فرهنگی شهرستان کاشان مورد توجه بخش های دولتی، عمومی و خصوصی قرار گیرد و با توجه به درجه درجه اهمیت، کمیته ای جداگانه با حضور روسای دستگاه های اجرایی مرتبط تشکیل و رفع موارد با اولویت بندی پیگیری می شود.

مرتضایی قهرودی در پایان اظهار داشت: اعتبار لازم برای مناسب سازی ادارات مذکور، از محل اعتبارات تامین و تجهیز دستگاه ها تامین خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ سومین جلسه کمیته مناسب سازی محیط برای جامعه معلولین شهرستان کاشان به ریاست علی اکبر مرتضایی فرماندار ویژه شهرستان کاشان و باحضور تنی چند از روسا و نمایندگان دستگاه های اجرایی شهرستان به عنوان اعضای این کمیته در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید