برای توسعه عمرانی حسن آباد با کمک مردم محلی آمادگی داریم

 
معاون عمران و ترافیک منطقه سه شهرداری از اعلام آمادگی شهرداری برای توسعه پروژه‌های عمرانی با کمک معتمدان محلی و مردم حسن آباد خبر داد و گفت: احداث خانه فرهنگ و پارک نیازمند تملک زمین است و تنها با مشارکت مردم محلی محقق می‌شود.
سیدفرهاد حسینی در گفتگو با برنامه صبح سیلک اراضی وسیع کشاورزی و پراکندگی جمعیتی زیاد را از ویژگی‌های محدوده حسن‌آباد برشمرد و تصریح کرد: این پراکندگی جمعیتی در کنار محدودیت‌های تغییر کاربری اراضی کشاورزی، ارائه خدمات شهری را سخت می‌کند.
وی با اشاره به اینکه عدم نامگذاری بسیاری از معابر حسن‌آباد، کار نامه‌نگاری و استعلام از شرکت‌های خدمت‌رسان برای انجام دادن مقدمات بهسازی معابر را در کنار کم‌عرضی آن دشوار می‌کرد، از نامگذاری کلیه معابر حسن‌آباد تا پایان سال خبر داد.
حسینی با بیان اختصاص ردیف بودجه مناسب برای آسفالت معابر حسن‌آباد در سال ۱۴۰۰ تصریح کرد: اگر ساکنان این محدوده برای لکه‌گیری معابر با سامانه ۱۳۷ تماس بگیرند و یا با نامه‌نگاری پیگیری و مطالبه‌گری داشته باشند، درخواست‌های شهروندی؛ به ویژه در بخش استعلام شهرداری از شرکت‌های خدمت‌رسان با سرعت بیشتری بررسی و رسیدگی می‌شود.
حسینی بلوار سردار شهید معمار حسن‌آبادی را محوری پرتردد و شریانی برای دسترسی به حسن‌آباد توصیف و با اشاره به نقش کلیدی انجام دادن آزادسازی و بهسازی این بلوار در ارتقای کیفیت زندگی ساکنان تأکید کرد: عمر آسفالت این بلوار تمام شده است و مشکل آن با لکه‌گیری‌های مستمر حل نمی‌شود، از این رو توافقات آزادسازی آن با همت مردم و معتمدان محلی باید انجام شود تا بعد از جابه‌جایی تأسیسات آن، کل محور به صورت اساسی زیرسازی و آسفالت‌ریزی شود.
معاون عمران و ترافیک منطقه سه شهرداری اشتغال به کشاورزی را منبع درآمد بیشتر مردم حسن‌آباد برشمرد و تبیین کرد: شهرداری و ساکنان این نقطه به حفظ باغ‌ها و زمین‌های زراعی با پرهیز از تغییر کاربری آن تأکید دارند و تشکیل یک کارگروه راهکار مناسبی برای عبور از روند اداری و پیگیری مطالبات ساکنان است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید