عیدی بزرگ فوتسال امیدهای آران و بیدگل در روز عید مبعث

 
 
صعود بزرگ تیم فوتسال فرش قیصر آران و بیدگل به لیگ برتر کشور
 
 
فرش قیصر آران و بیدگل 3
ستاره ناجیان خیاو سبلان 2
 
به گزارش پایگاه خبری فوتبال ایران از شمال استان اصفهان در آران و بیدگل، عصر پنج شنبه از مرحله پایانی لیگ فوتسال دسته اول امیدهای ایران در اردبیل تیم فرش قیصر با نتیجه 3 بر 2 میزبان رقابتها ستاره ناجیان خیاو سبلان را شکست داد و پیش از اتمام بازیها به لیگ برتر کشور صعود کرد.
در این دیدار که با اتفاقات تلخ و شیرین زیادی برای نماینده آران و بیدگل و استان اصفهان در کشور انجام شد ابتدا تیم فرش قیصر با زدن 2 گل از میزبان سخت کوش پیش افتاد و به نوعی میزبان را غافلگیر کرد تا نیمه دوم شاهد بازی سراسر هیجانی و سخت از سوی دو تیم مدعی و خوب مرحله نهایی فوتسال امیدهای کشور باشیم.
در نیمه دوم میزبان که همه چیز را از دست رفته دید با یک بازی سراسر هجومی با خوش اقبالی و البته تیز هوشی موفق شد 2 گل عقب ماندگی را جبران کند و لحظات پر استرسی برای طرفداران خود در اردبیل و علاقه مندان در آران و بیدگل و استان اصفهان رقم زند، البته این نتیجه با مصدومیت چند بازیکن اصلی همراه بود و نشان از بازی درگیرانه نزدیک و سخت دو تیم داشت.
در نهایت در حالیکه به نظر می رسید نتیجه مساوی عاقبت بازی باشد این لشکر شجاع و با صلابت فرش قیصر بود بود که ثانیه های پایانی گل 3 و برتری را به ثمر رساندند تا میزبان را در برف و بوران زمینگیر کرده باشند و راه صعود به لیگ برتر را با قدرت و صلابت بردارند.
در پایان بازی کادر فنی ، حامی دلسوز و بازبکنان با غیرت این نتیجه را عیدی خود به مردم، اهالی ورزش و فوتسالی های استان و آران و بیدگل تقدیم کردند و کار خود را فقط برای شادی دل مردم بر شمردند ، باشد که قدردان زحمات همه کادر فنی، بازیکنان و حامی بزرگ این تیم فرش قیصر باشیم و این اولین صعود تاریخی یک تیم به لیگ برتر ایران را پاس بداریم.
اصحاب رسانه و جامعه خبری آران و بیدگل این پیروزی بزرگ و تاریخی را به جامعه ورزش، اهالی فوتسال و تمام طرفراران در سرتاسر استان تبریک و شادباش عرض می کند و از حامی بزرگ تیم خاندان خیر اندیش و ورزش یار کریمشاهی کمال تشکر را دارد.
(( روابط عمومی هیئت فوتبال شهرستان آران و بیدگل))
 
خبرنگار: کامران شاهزاده

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید