معرفی مفاخر کاشان به گردشگران در نوروز ۱۴۰۰

 
همزمان با سال جدید، روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان در راستای برنامه‌های اجرایی فرهنگی، اقدام به چاپ و نصب بنر معرفی مفاخر و ابنیه تاریخی کاشان کرد. 
به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان، رئیس سازمان با اشاره به راه‌اندازی وبسایت مجازی شهر کاشان(City.kashan.ir )عنوان کرد: به مناسبت آغاز سال جدید و فرارسیدن نوروز، علاوه بر وبسایت مجازی، بنرهایی حاوی تصاویری از مفاخر و مشاهیر، ابنیه تاریخی کاشان نیز برای اطلاع گردشگران و شناخت بیشتر از سوی آن‌ها در سطح شهر کاشان نصب شده است.
محمدحسین واحدیان با تاکید بر اهمیت و ضرورت معرفی مفاخر، مشاهیر و شناساندن گنجینه‌های معنوی و آثار مکتوب به نسل‌های جوان و نوجوان گفت: در نوروز سال‌جاری مفاخر و مشاهیری همچون کمال‌الملک، سهراب سپهری، محتشم کاشانی، ملامحسن‌ فیض‌کاشانی و غیاث‌الدین جمشیدکاشانی در قالب بنر معرفی شدند.
وی یادآور شد: با هدف معرفی آثار و ابنیه تاریخی به شهروندان و گردشگران نوروزي، بنرهایی نیز پیرامون معرفی باغ‌فین، حمام سلطان امیراحمد و خانه‌های تاریخی عباسیان و طباطبایی‌ها نیز در سطح شهر کاشان نصب شد.
رئیس سازمان در ادامه اظهار داشت: به منظور احیا و ترویج سنت حسنه امر به معروف و نهی از منکر نیز ، روابط عمومی سازمان، اقدام به چاپ و نصب بنرهایی با موضوع تبیین عفاف و حجاب در پارک‌ها و بوستان‌های شهر کرده است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید