در راستای جلوگیری از عوارض کم تحرکی مسابقات تنیس پدر پسری جام نوروز برگزار شد

مدیریت ورزش و تفریحات سالم سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان، به مناسبت نوروز 1400 اقدام به برگزاری مسابقات تنیس پدر و پسری و مسابقات آزاد کرد.
به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان، در این دوره از مسابقات که در قالب برنامه ورزش و سلامت در قاب نوروز ویژه آقایان به سرپرستی بهرام محمدی در زمین‌های تنیس پارک آیت‌اله مدنی به مدت 4 روز پیگیری شد، در مسابقات پدر و پسری 8 تیم شرکت کننده به صورت تک حذفی با هم به رقابت پرداختند و پس از انجام 7 بازی مهیج سیدجواد ثابت‌قدم و سید محمدطاها ثابت‌قدم  توانستند مقام اول را کسب کرده و مرتضی دست‌آموز و علی دست‌آموز نیز در جایگاه دوم قرار گرفتند.
در جریان برگزاری رقابت‌های آزاد تنیس نیز 16 بازیکن حضور داشتند که بعد از انجام 15 بازی بصورت تک حذفی محمدرضا زیوری موفق به کسب مقام اول شد و ابراهیم حسین‌زاده مقام دوم را از آن خود کرد.
این دوره از مسابقات با هدف توسعه ورزش همگانی و جلوگیری از عوارض کم تحرکی در بین شهروندان از سوی مدیریت ورزش و تفریحات سالم سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی و با همکاری آکادمی تنیس کاشان، شهرداری منطقه 5 و اداره ورزش و جوانان به داوری بهرام محمدی، محمدرضا زیوری و محمد ملارضایی انجام و در پایان به نفرات برتر لوح یادبود و جوایز اه

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید