تفریغ بودجه سال ۱۳۹۹ شهرداری سفیدشهر به تصویب رسید/ بودجه ۱۳ و نیم میلیاردی برای سال ۱۴۰۰

 
رئیس شورای اسلامی سفیدشهر در گفتگو با خبرنگار سلام کاشان از تصویب تفریغ بودجه ۱۳۹۹ شهرداری خبر داد و گفت:  بودجه شهرداری سفیدشهر در سال ۱۳۹۹ هشت و نیم میلیارد تومان مصوب شد که از این میزان سه میلیارد تومان واگذاری دارائی های مالی(دریافت وام) لحاظ گردیده بود. 
وی در ادامه به تصویب متمم بودجه در سال ۱۳۹۹ اشاره کرد و گفت: در مجموع و در دو نوبت به میزان ۳ میلیارد تومان متمم بودجه سال ۱۳۹۹ در صحن شورای اسلامی به تصویب رسید که منابع داخلی را به هشت و نیم میلیارد تومان و کل بودجه را به رقم ۱۱ و نیم میلیارد تومان افزایش داد که موضوع دریافت وام بدلیل اطاله فرآیندهای اداری  ناشی از بحران کرونا میسر نشد.
حجتی اذعان داشت: با تصویب مبلغ مذکور بودجه سال ۹۹ در منابع داخلی نسبت به سال ۱۳۹۸ رشد ۹۰ درصدی پیدا کرد.
مسئول کمیسیون عمران شورای سفیدشهر عملکرد جاری شهرداری در سال ۱۳۹۹ را سه میلیارد و ششصد میلیون تومان و عملکرد #عمرانی را چهار میلیارد و ششصد میلیون تومان عنوان کرد و اظهار داشت: ۵۸ درصد از هزینه های سال ۱۳۹۹ شهرداری در زمینه عمرانی و ۴۲ درصد در زمینه جاری هزینه شده که از لحاظ کمی و نسبت آن با هزینه های جاری، برای شهرداری سفیدشهر یک رکورد محسوب می گردد.
حجتی میزان درآمدهای شهرداری در سال اخیر را حدود ۷ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان از منابع داخلی اعلام کرد که تحقق ۹۰ درصدی را نسبت منابع داخلی بودجه نشان می دهد. این رقم تحقق در کنار متمم بودجه و شرایط سخت اقتصادی کشور موفقیت مهمی برای مجموعه مدیریت شهری سفیدشهر می باشد که حاصل تلاش خستگی ناپذیر و جهادی صورت گرفته است.
سخنگوی شورای سفیدشهر تاریخ تصویب تفریغ بودجه را ۸ اردیبهشت جاری اعلام کرد و گفت: برخلاف سالهای گذشته که تفریغ بودجه با تاخیر چند هفته و چند ماه از مهلت قانونی به صحن شورا ارسال میشد، در سال جاری با تلاش و همت مهندس محمدپور شهردار و معاونت امور مالی شهرداری، تفریغ بودجه زودتر از موعد قانونی به شورای اسلامی ارسال گردید که جای قدردانی دارد.
وی در پایان بودجه مصوب شهرداری سفیدشهر در سال ۱۴۰۰ را ۱۳ و نیم میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: این بودجه شامل ۱۰ و نیم میلیارد تومان از منابع داخلی و ۳ میلیارد تومان واگذاری دارائی های مالی(دریافت وام) می باشد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید