صحبت مهندس مهدی صدوقی داور بین المللی کشتی

با سلام و احترام 
مردم ایران کشتی را با منش های پهلوانی و جوانمردی می شناسند و به هر کسی که نشانی از کشتی داشته باشد به دید احترام می نگرند.
اما باعث تاسف است که بارها مشاهده شده در فیلمها و سریالها، افراد خلافکار، دزد، قاتل و شرور را با گوشهای شکسته نشان میدهند که تازه ترین آنها سریال "بچه مهندس ۴" است.  گویی همه خلافکارهای کشور از جامعه کشتی هستند.
هر چه اندیشیدم که چرا فیلمسازان می خواهند جامعه کشتی را اینگونه معرفی کنند و ذهنیت مردم را تغییر دهند و چه نفعی برایشان دارد به نتیجه ای نرسیدم.
در هفته ای که دلاور مردان این کشور بارها طنین سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران را در سالن کشتی آلماتی قزاقستان به گوش جهانیان رساندند، خانواده ای که میخواهند فرزندشان را به این ورزش بفرستند بگویند آینده فرزند ما حسن یزدانی است یا بازیگران کذایی سریال بچه مهندس...
جا دارد جامعه کشتی؛ قهرمانان،  پهلوانان،  هیاتهای کشتی استانها و در راس همه متولی ورزش اول کشور-فدراسیون محترم کشتی- برای یک بار هم که شده اعتراض خود را رسما، شدید و قوی اعلام دارند تا دیگر شاهد توهین و افترا به جامعه ای که بدون هیچ چشم داشتی خالصانه و فداکارانه پای این ورزش ایستاده اند و همیشه باعث افتخار و عزت کشور شده اند و با اهتزار پرچم جمهوری اسلامی ایران در سراسر جهان بارها شادی و غرور را به مردن ایران هدیه داده اند نباشیم.
ارادتمند
مهندس مهدی صدوقی
 داور بین المللی کشتی

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید