ناکامی قاچاقچیان مواد مخدر در فرار از دست قانون

 
فرمانده انتظامی شهرستان کاشان از دستگیری قاچاقچیان مواد مخدر و کشف ۹۷ کیلو مواد افیونی در عملیات ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان خبر داد.
 
 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس کاشان ، سرهنگ ستاد حسین بساطی فرمانده انتظامی شهرستان کاشان با اعلام این خبر اظهار داشت : ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر  کاشان حین کنترل و رصد هوشمندانه یکی از محورهای مواصلاتی شهر کاشان ،به تردد یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵در این مسیر مشکوک و به آن دستور ایست دادند که راننده بدون توجه به دستور ایست مأموران اقدام به فرار کرد.
 
وی با بیان اینکه مأموران پس از متواری شدن خودرو به تعقیب آن پرداختند، افزود: قاچاقچیان مواد مخدر که به بن بست رسیده بودند در مکانی متوقف و قصد داشت با رها کردن خودرو از محل متواری شوند که با اقدام به موقع مأموران در انجام عمل خود ناکام شدند.
 
این مقام انتظامی با اشاره به کشف ۹۷ کیلو تریاک در عملیات مذکور، گفت: در این رابطه ۲نفر دستگیر و به همراه پرونده تشکیل شده برای انجام اقدامات قانونی تحویل مرجع قضائی شدند .
 
سرهنگ بساطی در پایان اظهار داشت : اشرار و قاچاقچیان بدانند نیروی انتظامی با اشراف اطلاعاتی و رصد مداوم باند‌های توزیع کننده مواد مخدر اجازه نخواهد داد این افراد سودجو به اهداف پلید خود دست پیدا کنند .

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید