کشف ۲۳۷ دستگاه استخراج ارز دبجیتال غیر مجاز در کاشان

 
فرمانده انتظامی کاشان از کشف ۲۳۷ دستگاه استخراج ارز دیجیتال (ماینر) غیرمجاز قاچاق به ارزش بیش از ۶۰ میلیارد ریال با تلاش ماموران پلیس امنیت اقتصادی از یک آپارتمان    در سطح شهر کاشان خبر داد.  
 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس کاشان،  سرهنگ ستاد حسین بساطی فرمانده انتظامی شهرستان کاشان با اعلام این خبر اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر نگهداری و به کارگیری دستگاه استخراج ارز دیجیتال غیرمجاز قاچاق در یک آپارتمان ۶ طبقه در شهر کاشان ماموران پلیس امنیت اقتصادی با همکاری مدیریت حراست اداره برق مراتب را به طور ویژه در دستور کار قرار دادند.
 
وی افزود: ماموران پس از شناسایی محل مورد نظر و هماهنگی با دادستان عمومی و انقلاب کاشان در محل حاضر شدند و علاوه بر کشف ۲۳۷ دستگاه استخراج ارز دیجیتال غیرمجاز قاچاق در ۳ واحد مسکونی از این آپارتمان، یک نفر را در این زمینه دستگیر کردند.
 
فرمانده انتظامی کاشان تصریح کرد: شناسایی و دستگیری مجرمان همواره در دستور کار پلیس قرار دارد و از مردم عزیز تقاضا می‌شود برای کمک به اقتصاد، آرامش و به ویژه امنیت جامعه، در صورت اطلاع از این گونه موارد موضوع را از طریق تماس با شماره ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید