آغاز ثبت نام وام ودیعه مسکن از چهارشنبه ۲۶ خرداد

مجتبی آراستع معاون مدیر کل و رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان کاشان  از آغاز ثبت‌نام وام ودیعه مسکن  خبر داد. 
مجتبی آراسته به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از علیرضا قاری قرآن مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان اظهار کرد: بنابر اعلام وزارت راه و شهرسازی، ستاد ملی کرونا برای سال جاری با پرداخت وام ودیعه مسکن موافقت کرده است.
وی با بیان اینکه مبلغ این وام افزایش یافته است عنوان کرد: سقف وام ودیعه مسکن برای مستاجران واجد شرایط در کلانشهر اصفهان 40 میلیون تومان و برای سایر شهرها 25 میلیون تومان است.
معاون مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان ورییس راه وشهرسازی کاشان با اشاره به اینکه مستاجران واجد شرایط تا پایان شهریورماه سال‌جاری فرصت دارند نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند. گفت: نظام بانکی تا پایان آذرماه مکلف شده است تا تسهیلات ودیعه مسکن را به متقاضیان پرداخت کند.
وی اذعان داشت: متقاضیان باید دارای اجاره‌نامه رسمی یا اجاره‌نامه ثبت شده در سامانه ثبت معاملات املاک و مستغلات و دارای کدرهگیری باشند. همچنین تاریخ انعقاد اجاره‌نامه واحد مسکونی باید مربوط به نیمه نخست سال ۱۴۰۰ باشد.
آراسته افزود: چنانچه متقاضی تا حداکثر دو هفته از تاریخ معرفی به شعب بانکی نسبت به تکمیل مدارک خود و ضامنین اقدام نکند نسبت به رد درخواست متقاضی اقدام می‌شود.
وی با بیان اینکه زمان بازگشایی سامانه و آغاز ثبت‌نام ساعت ۱۲ امروز (چهارشنبه ۲۶ خرداد) است ابراز داشت: ثبت‌نام برای دریافت این تسهیلات از طریق سامانه وزارت راه و شهرسازی به آدرس www.tem.mrud.ir انجام می‌پذیرد.
معاون مدیرکل ورئیس اداره  راه و شهرسازی کاشان   تصریح کرد: براساس مصوبه ستاد ملی کرونا شرایط و مقررات مترتب بر این تسهیلات در سال ۱۳۹۹، در سالجاری نیز به قوت خود باقی است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید