مجتمع سرای ایرانی با هدف خدمت رسانی به مردم منطقه کاشان

مسعود اقدس مدیر سرای ایرانی شعبه کاشان 
مجتمع  سرای ایرانی با هدف خدمت رسانی به مردم منطقه کاشان  
مدیر مجتمع سرای ایرانی در گفتگو با اصحاب رسانه کاشان بیان داشت 
مجتمع سرای ایرانی با هدف خدمت رسانی به مردم شریف شهرستان قم در سال 1394 شکل گرفت و عرضه محصولات و کالاهای ایرانی به عموم مردم بدون واسطه انجام می شود . از سال ۱۳۹۴که این مجموعه راه اندازی شد و بنده در طول 7 سال در شهرستان قم با این مجموعه همکاری می کردم متوجه شدم که مجموعه ای خیلی خوب و فاخر در عرضه کلیه اجناس مورد نیاز مردم می باشد و در حال حاضر این مجموعه با مساحتی بالغ بر 50 هزار متر مربع تبدیل به یک برند ملی شده است در این مدت من شاهد حضور خیلی از مردم شهرستان کاشان و دیگر شهرستانهای منطقه بودم که برای خرید به سرای ایرانی مراجعه می نمایند . 
از آنجایی که سرای ایرانی یک بخش خصوصی است و با توجه به ارتباطی که با صنایع دارد می تواند  استفاده حداکثری را برای بازوی توانمندی  دولت و مردم داشته  باشد . در این مجتمع خیلی از کالاهای مردم با شرایط مناسب تقسیط شده و خرید مردم را در این زمینه خیلی آسان نموده . با توجه به مشکلات بانکی و گرفتن تسهیلات برای شهروندان در این نظام بانکی که بسیار سخت می باشد با تمهیداتی که سرای ایرانی در نظر گرفته است شرایط سهل و آسانی برای خرید مردم پیش بینی شده است .
پرداخت های تقسیطی 
شرکت در جشنواره ها که توسط سرای ایرانی برگزار می شود موجب شده است تا مردم با اشتیاق فراوان از سرای ایرانی اقدام به خرید نمایند . 
هدف از دایر نمودن سرای ایرانی در کاشان 
با توجه به در نظر گرفتن هدر رفتن وقت مردم شهرستان کاشان و خروج سرمایه از شهرستان به این فکر افتادم تا موافقت مدیر عامل سرای ایرانی را جهت راه اندازی شعبه ای در کاشان اخذ نمایم  . موضوع را با وی در میان گذاشتم که ایشان نیز با پیشنهاد بنده موافقت نمودند و از آنجایی که مجتمع ساختمان نگین در یک بافت بسیار مناسب شهر واقع گردیده است و از قبل هم برای کارهای تجاری در نظر گرفته شده بود موفق شدیم پس از گذراندن مراحل قانونی آن شعبه سرای ایرانی در کاشان را افتتاح نمائیم .
بنده به عنوان مدیر بانکی همیشه شاهد ورود و خروج سرمایه در شهرستان کاشان بوده ام و از این رو همیشه با این فکر که کاشان نیاز به سرمایه گذار دارد تا بتوانیم به همشهریان کاشانی و حتی دیگر شهرهای منطقه کاشان خدمت رسانی کنیم و ورود جناب آقای آزمون مدیر سرای ایرانی به کاشان کمک به شهر و توسعه اقتصادی شهر می کند به عنوان نمونه تاکنون یکصد نفر از جوانان شهر در این مجموعه مشغول به کار شده اند و تا 350 نفر کارآفرین مستقیم در این مجموعه پیش بینی می شود .
ارسال کالای خریداری شده بصورت رایگان انجام می شود 
مسعود اقدس در ادامه این گفتگو اظهار داشت :ارسال کالاهای خریداری شده از سرای ایرانی برای مشتریان  در هر نقطه ای از کشور بصورت رایگان است . 
مطلب مهم 
از لحظه ای که فعالیت سرای ایرانی آغاز شده این است که تمام برندهای ایرانی در همه کالاهای مورد نیاز به ویژه تهیه جهیزیه عروس در این مجموعه فراهم شده است و کار را برای خریداران آسان نموده است تامین کالاها همیشه یک موضوع خاص است و در زمانی که نوسان در بازار بود و قیمت ها بی ثبات سرای ایرانی همه کالاهای مورد نیاز را عرضه می نمود و این از افتخارات مجموعه می باشد .
 
 
کیفیت و قیمت 
 موضوع دیگر کیفیت و قیمت است که ما در کیفیت و قیمت حرف برای گفتن داریم و طبق نیازسنجی توسط باشگاه مشتریان سرای ایرانی از مشتریان و برطرف کردن دغدغه مشتریان در نظر گرفته شده است .
اجناس سرای ایرانی با ضمانت نامه های شرکت های تولید به مشتریان ارائه می شود تا در این خصوص خریدار دغدغه ای نداشته باشد ضمنا یادآور می شوم بعضی از کالاها مثل مبلمان توسط خود مجموعه سرای ایرانی ضمانت می شود در هر صورت در این مجموعه کالای بدون ضمانت و گارانتی نداریم بدین صورت که اگر کالایی گارانتی شرکت مربوطه را نداشته باشد از طرف سرای ایرانی ضمانت نامه کتبی در اختیار خریدار میگذارد.
ابتکار جدید در قیمت کالا 
ابتکار جدید در قیمت ها که سرای ایرانی ضمانت قیمت دارد بدین شکل که سرای ایرانی مدعی است که نازلترین قیمت موجود در هر کجای از کشور را عرضه می کند البته به غیر از مناطق آزاد . بابت فروش هر کالا فاکتور رسمی صادر می شود و اگر تا ده روز بعد از خرید کالا در نقطه دیگری از کشور همین کالا را با قیمت کمتری از سرای ایرانی خرید کردید فاکتور خرید از محلی دیگر را بیاورید و مابه تفاوت آن را دریافت کنید و این یک ادعای محکمی است که سرای ایرانی به آن پایبند می باشد .
 
موضوع مهم دیگری که مدیر سرای ایرانی کاشان تاکید داشت 
سرای ایرانی تصمیم بر حذف واسطه ها دارد با توجه به اینکه یک سری هزینه های کاذب در این مجموعه حذف گردیده بنابراین ما بر قیمت های خود ایستادگی داریم یکی دیگر از اهداف سرای ایرانی تامل به همه ارگانها و نهادهای دولتی و خصوصی می باشد و از کلیه بخشهایی که تاکنون با ما همکاری کرده اند تشکر و قدردانی می کنم به خصوص اصناف کاشان که کمک کردند تا این مجموعه راه اندازی شود آن چیزی که مهم است آن است که یک شهری که تصمیم دارد بطرف توسعه و پیشرفت حرکت کند آن هم شهری مثل کاشان در زمینه درآمد و قدرت مردم آن در خرید و جذب گردشگری کمک می کند به پیشرفت شهرمان تمام تلاش و هدفمان در سرای ایرانی این است که کمک کنیم به اینکه کاشان پیش از بیش به قطب گردشگری تبدیل شود و باید این کار استمرار داشته باشد .
سرای ایرانی تعطیلی ندارد 
سرای ایرانی روزهای تعطیل هم فعال می باشد . سرای ایرانی در کاشان همه روزه از ساعت 10 صبح تا 1 بامداد فعال و در حال خدمات رسانیمی باشد از انجایی که کاشان یک شهری با فرهنگ سنتی است و معمولا پنج شنبه ها و جمعه ها بیشتر کسبه تعطیل می باشند  و از طرفی از شهرهای اطراف برای خرید به کاشان مراجعه می شود لازم است که سرای ایرانی در روزهای تعطیل نیز فعالیت داشته باشد تا هم اینکه مراجعین به شهر بتوانند خریدهای مورد نیاز خود را انجام دهند و هم اینکه بدین وسیله سرمایه ای جذب شهر شود انشاالله که بتوانیم با این نیت به خدمت رسانی خود ادامه دهیم و رضایت خریداران و شهروندان نیز در آن واقع شود .
دنبال رضایت مندی هستیم و این کار غیر ممکن است مگر اینکه در همه ابعاد کار توجه به نیاز مشتریان داشته باشیم و این چیزی نیست جز رعایت بحث قیمت ها ، کیفیت کالا ، برخورد خوب و مناسب کارکنان با مشتریان و دایر بودن مجموعه در روزهای تعطیل که این نکات در سرای ایرانی کاملا رعایت می شود .
تشکر میکنم از شهرداری و عزیزانی که در احداث این مجموعه و راه اندازی آن زحمت کشیده اند این مجموعه حدود ۲۰  هزار متر زیر بنا و دارای پارکینگ با مساحت حدود ۷ هزار متر می باشد و در  منطقه ای قرار گرفته است که مشکل ترافیکی ایجاد نمی کند و دسترسی مراجعین آسان می باشد . کلیه اصول بهداشتی به ویژه پروتکل های کرونایی کاملا رعایت و به موقع از کلیه کارکنان آزمایشات لازم انجام می شود و از طرف دیگر با فضای بسیار مناسب این مجموعه مراجعین با مشکل شلوغی فضا مواجه نیستند و کلیه تائیدهای بهداشتی را دریافت کرده ایم و کلیه کارکنان در تست های دوره ای شرکت می کنند . 
خرید بدون پرداخت پیش قسط 
در سرای ایرانی خریداران می توانند بدون پرداخت پیش قسط خرید خود را انجام دهند و سعی و تلاش ما این است که همیشه قیمت ها برای خریدار مطلوب باشد برگزاری جشنواره ها یکی از این اقدامات است که ما جشنواره های مختلف برگزار می کنیم در این جشنواره ها خریدار بغیر از تخفیف در قیمت بن هم دریافت می کند .
رقابت سالم نیاز یک جامعه تجاری است 
رقابت سالم یک کار بسیار خوبی است . پس از آغاز به کار مجموعه سرای ایرانی حس رقابت بیشتری در شهرستان احساس می شود که این رقابت به نفع خریداران است زمانی که موسسات خدماتی و تولیدی احساس کنند تنها هستند به نوعی عمل می کنند که شهروندان با مشکل مواجه می شوند اما اگر چند شرکت و موسسه در تولید و عرضه به رقابت بپردازند مطمئنا هم کالای بهتری عرضه خواهد شد و هم اینکه قیمت ها مناسب تر خواهد بود و این چیزی است که پس از شروع فعالیت سرای ایرانی در کاشان شاهد آن هستیم .
موضوع دیگر که در سرای ایرانی توجه خاص به آن شده است این است که معمولا هنگام تولید یا حمل و نقل تولیدات برندهای مختلف لوازم خانگی کالا دچار آسیب دیدگی خیلی جزئی می شوند در این صورت شرکت تولید کننده این نوع اجناس را بعنوان کالای درجه ۲ با قیمتی کمتر از قیمت اصلی در اختیار خریدار قرار می دهد و این کالاها به اضافه تخفیف اعلام شده یک تخفیف ویژه نیز را شامل می شود که تا 25 درصد تخفیف دارد و مبلمان تا 50 نوع برند با تخفیف 25 درصد و با گارانتی 5 ساله در سرای ایرانی عرضه می شود .
در پایان مسعود اقدسی مدیر سرای ایرانی شعبه کاشان اظهار داشت کلیه کالاهای موجود در سرای ایرانی دارای اتیکت و دارای گارانتی می باشد و در این مجموعه کالاهایی با برند خارجی وجود ندارد

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید