به مناسبت عید غدیر صورت گرفت؛ تکریم سادات حوزه فرهنگ، هنر و رسانه شهرستان آران و بیدگل

 
همزمان با بزرگداشت عید سعید غدیر خم و گرامیداشت دهه امامت و ولایت، «سادات حوزه فرهنگ، هنر و رسانه شهرستان» از سوی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و بسیج هنرمندان آران و بیدگل تکریم شدند.
 
 به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل، سعید ضابطی از تکریم سادات حوزه فرهنگ، هنر و رسانه شهرستان همزمان با بزرگداشت عید سعید غدیر خم و گرامیداشت دهه امامت و ولایت خبر داد.
 
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل اضافه کرد: این مراسم با شعرخوانی سارا سادات باختر در وصف امیر مؤمنان، اجرای آواها و نواهای ایرانی در مدح غدیر و امام علی(ع) توسط دو هنرمند پیشکسوت عرصه آواز و نوای سنتی سید محمد ایرانی و سید جلال سیدی همراه بود.
 
ضابطی ادامه داد: در این مراسم که در سالن اجتماعات اداره برگزار شد، از سادات حوزه فرهنگ، هنر و رسانه شهرستان در رشته های آواز و موسیقی، شعر و ادبیات، عکس و فیلم، هنرهای تجسمی و رسانه تجلیل شد. 
 
دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان آران و بیدگل با اشاره به اینکه تکریم سادات همچون تکریم اهل بیت(ع) است هدف از این دیدار را ترویج و نهادینه کردن فرهنگ غدیر و تبیین جایگاه امامت و ولایت و طریق ارادت به خاندان نبوت و ولایت و توجه به سنت حسنه ی دیدارهای عید غدیر و احترام خاص به نسل اهل‌بیت عصمت و طهارت (ع) عنوان کرد.                                                                                                                                                                                                     

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید