همزمان با عید سعید غدیرخم تولید فیلم کوتاه «هم ولایتی» به کارگردانی جوان آران و بیدگلی

 
فیلم کوتاه «هم ولایتی» با روایتی از قرض دادن در روز عید غدیرخم به کارگردانی «محمد مهدی فکریان» از هنرمندان شهرستان آران و بیدگل تولید شد.
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل، سعید ضابطی همزمان با بزرگداشت عید سعید غدیرخم از تولید فیلم کوتاه «هم ولایتی» خبر داد و گفت: این فیلم کوتاه داستانی 5 دقیقه ای تلاش می کند موضوع قرض دادن در روز عید غدیر را به تصویر بکشد.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل بیان داشت: فیلم کوتاه هم ولایتی جدید ترین اثر محمد مهدی فکریان به سفارش سازمان تبلیغات اسلامی کشور و در مؤسسه رویش رسانه تولید و از شبکه های مختلف سیما پخش شد.
سعید ضابطی ضمن اشاره به اینکه فیلم «هم ولایتی» به نویسندگی و کارگردان محمد مهدی فکریان از جوانان فعال، خلاق، دارای سبک و ایده پرداز در حوزه تولید آثار سینمایی و خوش آتیه شهرستان در عرصه سینما می باشد تصریح کرد: این فیلم براساس طرحی از محمدحسین قائم پناه و به تهیه کنندگی محسن مشرقی، تصویربرداری رضا قاسمی، مدیر فیلمبرداری رضا صادقی، تدوین علی ظاهری، گرافیک سید رضا سعیدزاده؛ تهیه وتولید شده است.
ضابطی ادامه داد: سید محمدرضا حسینی سروستانی، رضا صالحی، سمیه نجفی زاده، محمدرضا معصوم، بازیگران و مصطفی بهمنی صداگذاری، محمد خالقی مدیر تولید، ندا مقدم منش گریمور و الهام خراسانی سرپرست هنروران  این اثر هنری بوده‌اند.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران و بیدگل خاطرنشان کرد: چندی پیش مستند «فراش» به نویسندگی و کارگردانی «محمد مهدی فکریان آرانی» جایزه بین المللی بهترین نماهنگ پنجمین جشنواره دینی « کینوسمنا» در کشور بلاروس را از آن خود کرد همچنین این هنرمند چندین جایزه ملی در کارنامه هنری خود دارد.
یادآور می شود: «آیه‌های زمینی»، «فراش»، «الف لام میم»، «به استقبال پدر»، «بُرد، بُرد، بُرد»، «من و توافق یهویی»، «بی سرنشین»، «مرد مردم» و «هوشمندی» از دیگر آثار مستند محمد مهدی فکریان آرانی است. وی همچنین فیلم کوتاه «معلم» و «ملاقات آخر» و نماهنگ «آغوش امن» اثر رضا صادقی که نخستین اثر سفیر فیلم در این حوزه است و نماهنگ «مهر مادر» اثر صابر خراسانی را کارگردانی کرده است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید