120برگزیده، سهم آران و بیدگل از نوزدهمین آزمون قرآن و عترت استان اصفهان

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران و بیدگل گفت: ۶۸۴ برگزیده مسابقات قرآن و عترت استان اصفهان معرفی شدند که از این تعداد ۱۲۰ نفر از قرآن آموزان شهرستان آران و بیدگل هستند.
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل، سعید ضابطی گفت: ۶۸۴ برگزیده مسابقات قرآن و عترت استان اصفهان معرفی شدند که از این تعداد ۱۲۰ نفر از قرآن آموزان شهرستان آران و بیدگل هستند.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران و بیدگل افزود: مؤسسات فرهنگی قرآن و عترت این شهرستان در نوزدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت با حدود ۶۴ درصد قبولی شرکت کنندگان، رتبه چهارم قبولی در سطح استان اصفهان را به دست آوردند.
ضابطی بیان داشت: همچنین شهرستان آران و بیدگل از نظر تعداد داوطلبین شرکت کننده در « نوزدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت» با یک هزار و ۱۴۱ داوطلب، بالاترین آمار ثبت نام را پس از شهر اصفهان به خود اختصاص داده است.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران و بیدگل تصریح کرد: در این دوره در مجموع ۱۸۰ میلیون ریال جایزه نقدی به قرآن آموزان برگزیده آران و بیدگلی اهدا شد.
ضابطی ادامه داد: همچنین ۳۵۳ میلیون ریال سرانه بر اساس رشته آزمون و تعداد قبولی به ۶ موسسه قرآن و عترت امام زمان(عج)، بیت الزهرا(س)، روح الامین نوش آباد ، ثقلین نور، منتظران ظهور ابوزیدآباد، مجمع قاریان و حافظان هلال(ع) آران و بیدگل تعلق گرفت.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید