نشست اعضای شورای هم اندیشی فعالان سینمایی و تولید فیلم کاشان با دادستان عمومی و انقلاب شهرستان

در آستانه ۲۱ شهریور روز ملی سینما، اعضای شورای هم اندیشی فعالان سینمایی و تولید فیلم کاشان با روح الله دهقانی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان دیدار و گفتگو کردند.
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان؛ میثم نمکی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان از برگزاری نشست اعضای شورای هم اندیشی فعالان سینمایی و تولید فیلم کاشان با دادستان شهرستان خبر داد و گفت: دادستان کاشان در این دیدار ضمن مهم دانستن نقش و جایگاه  فعالان حوزه سینما و فیلم، بر لزوم ساماندهی فعالیت های فعالان این حوزه و پیشگیری از جرائم حوزه های سمعی و بصری و نیز تولیدات غیر مجاز تأکید کرد.
نمکی، افزود: اعضای شورای هم اندیشی فعالان سینمایی و تولید فیلم کاشان نیز در این نشست به بیان دغدغه های خود در زمینه تولید محتواهای مبتذل و غیرمجاز در فضای مجازی پرداختند و خواستار نظام‌ مند کردن و ساماندهی این حوزه به ویژه تقویت کسب و کار در این عرصه با اجرای قوانین موجود و پیشگیری از حضور افراد غیر متخصص شدند.
 خاطرنشان می شود این نشست با حضور میثم نمکی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان و اعضای شورای هم اندیشی فعالان سینمایی و تولید فیلم شهرستان در محل دفتر دادستانی عمومی و انقلاب کاشان برگزار شد

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید