دومین رویداد ملی فرهنگی هنری فردخت در کاشان گشایش یافت

 
دومین رویداد ملی فرهنگی هنری طراحی و دوخت "فردخت" با حضور و مشارکت هنرمندان و طراحانی از 10 استان کشور در کاشان افتتاح شد. 
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان؛ در دومین رویداد ملی فرهنگی هنری "فردخت"، ۳۰ طرح و ۱۵۰ ست لباس ارائه شده است که از این تعداد ۸۰ اثر برای ارائه در نمایشگاه انتخاب و از 6 اثر برتر در مراسم اختتامیه تقدیر خواهد شد.
شایان ذکر است، دومین رویداد ملی فرهنگی هنری فردخت و نمایشگاه آثار برتر با شرکت طراحانی از 10 استان کشور تا ۲۹ مهرماه جاری در خانه تاریخی طباطبایی‌های کاشان و با همکاری بسیج جامعه زنان، دانشکده فنی و حرفه ای دختران (فدک)، مجامع امور صنفی، دانشگاه آزاد اسلامی کاشان، سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کاشان، مرکز فنی حرفه‌ای شهید موسویان، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان، دانشگاه های علمی کاربردی و ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر کاشان برگزار می‌شود.
گفتنی است آیین گشایش این رویداد ملی روز یکشنبه 25 مهرماه با حضور متولیان فرهنگی در خانه تاریخی طباطبایی های کاشان انجام  شد و آیین پایانی نیز شامگاه سه شنبه 27 مهرماه به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی کاشان با معرفی آثار و نفرات برتر برگزار خواهد شد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید