تربیت بدنی نقش مهم و تاثیرگذاری در القای روحیه امید به زندگی در جامعه دارد

 
ورزش به عنوان یکی از مهمترین ارکان تأمین شادابی و سلامت جسم و روح و نیز شاخص اصلی اجتماعی و فرهنگی در زندگی امروز نقشی اساسی و بنیادی دارد.
 
ورزش آهنگ سلامتی، نماد قدرت، همت، صلابت، ایستادگی و ارزش های والای انسانی است و بدون شک یکی از محورهای اساسی دستیابی به توسعه پایدار جوامع به شمار می رود.
 
ورزش و فعالیت های بدنی که حاصل آن نشاط و سلامتی است، سبب بالا رفتن توان و روحیه شخص در زمینه های مختلف کاری، امور شخصی و حتی وظایف و تکالیف دینی مضاعف می شود.
 
 
پیشاپیش فرا رسیدن هفته تربیت بدنی و ورزش را به تمامی ورزشکاران و قهرمانان، پیشکسوتان، داوران و مربیان، هیات های ورزشی و عموم مردم ورزش دوست تبریک می گوییم.
 
 
 
بدون شک نشاط و امید هر شهری گرو تلاش اداره ورزش و جوانان برای ایجاد روحیه و انگیزه زندگی است و گسترش فضاهای ورزشی و تفریحی برای جوانان از اوجب واجبات است که چند سالی است با همکاری خیرین آهنگ سریع تری به خود گرفته است.
 
 
امید آنکه مجموعه اداره ورزش و جوانان شهرستان با قدرت و تلاش بیشتر برای جوانان گام بردارند و در این راه از ظرفیت های همه گروهها سنی، جمعیتی و ........ استفاده کنند تا شاهد موفقیت روز افزون شهرستان در ورزش و اجتماع باشیم.
 
 
جا دارد از جانب خود و اصحاب رسانه شهرستان این روز مبارک را به کارمندان و تمام عوامل اداره ورزش و جوانان آران و بیدگل تبریک بگوییم.
 
 
خبرنگار: کامران شاهزاده

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید